PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181137}
6,3 12 462
oceny
6,3 10 1 12462
7,1 49
ocen krytyków
Titane
powrót do forum filmu Titane

Film dla ludzi z psychiatryka. Niby o czyms odpowiada ale taka forma, że ciężko zinterpretować. Mnie nie raziła nagość, brutalność, pokaż obrzydzenia. Filmy horror kasy B są cięższe. Raziło mnie wyrachowanie, żeby przez przesycony tym całym chłamem obraz pokazać nielogiczną pustkę w której będą się rozpływać ludzie którzy myślą , że wiedzą więcej. I na filmwebie właśnie to widać, wypływ oświeconych. Że To natchnione dzieło niczym poród w la grande finale jest właśnie spełnieniem psychotycznego snu o tym że ten film jest perfekcyjną metaforą, niestety chyba metaforą jest skierowania do psychiatryka reżysera. Król jest nagi.

ocenił(a) film na 6
Godtormentor

Lepiej zamilknij, jak nie masz nic do powiedzenia.

ocenił(a) film na 3
Agatonik

Rozumiem masz elementarne braki w czytaniu. Powyżej masz to co Ja mam do powiedzenia o tym filmie

ocenił(a) film na 6
Godtormentor

Faktycznie, nieco pochopnie skomentowałam Twój wpis. Masz sporo do powiedzenia, tylko niezbyt się z Tobą zgadzam. Przepraszam:))

ocenił(a) film na 3
Agatonik

Coś w ten deseń :) Może nie dla mnie film. Może potrzeba lepszej symboliki. Tutaj mocno nie siadło gdzie oglądałem sporo dziwnych sugestywnych wizji i bywało lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones