PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559778}
2,1 5 711
ocen
2,1 10 1 5711
Titanic II
powrót do forum filmu Titanic II

Ciekwe

ocenił(a) film na 1

jak to mozliwe ze Kac Wawa ma niza note niz ten syf

DoktorLejdo

Mała liczba głosów w tym przypadku. Poza tym, nie ma różnicy, czy film ma 1,7, czy też dwa. Kac Wawę oglądałem, uważam że i tak ma zawyżoną ocenę. Na temat tego filmu się nie będę wypowiadać, bo nie wiem czy jest godny swojej oceny ^^

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 2
DoktorLejdo

Bo: 1. Twórcy KacWawy, ich wypowiedzi i proces przeciwko Raczkowi uczyniły z filmu internetowego wroga publicznego. 2. Bo KW to polski film kinowy i jako taki budzi więcej emocji niż ten półanonim.

Nie widziałem tego "syfu", ale i tak bardzo mi się to porównanie średniej ocen podoba :)

Cililing

Poważnie? Masz jeszcze szansę - idź się leczyć. Hej.

ocenił(a) film na 1
DoktorLejdo

Moze dlatego ze jakby mial taka reklame i wydanie na DVD to by mial mniejsza nawet od Yyyreek kosmiczna nominacja

ocenił(a) film na 1
DoktorLejdo

Też tego ie rozumiem, Kac Wawa jest normalna, nic bulwersującego tam nie ma, niczym gorsza od jakiegoś Ciacha nie jest, ale czytałem, że padła ofiarą akcji facebookowej stawiania 1 bez oglądania - to zwykła manipulacja, ale przez to Kac Wawa już raczej rzetelnej oceny się nigdy nie doczeka

ocenił(a) film na 1
nono_doktor

Kac Wawa ma teraz większą notę niż kiedyś.Recenzję miał ostre ale i tak ludzie oglądali.

ocenił(a) film na 1
zegan333

Większość akcji w tym badziewiu to ratowanie głównych bohaterów nie ma co gadać jak odbiega od wersji z 1997

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones