PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233906}

Titanic koniec legendy

Titanic: The Animated Movie
3,7 779
ocen
3,7 10 1 779
Titanic koniec legendy
powrót do forum filmu Titanic koniec legendy

Widziałam reckę u Nostalgia Critic'a i mimo że filmu nie oglądałam jedynie jakieś fragmenty widziałam w dzieciństwie ale nie zwracałam za bardzo uwagi na telewizor to nie wstawie oceny jednak po jego recenzji mogę wywnioskować że ten film to totalny skandal i istny gwałt o jednej z największych katastrof w dziejach gdzie zginęło ponad 1500 osób te włoskie wypierdki tym kaszalotem śmieją się prosto w twarz ofiarom jak i ich rodzinom żeby tak zbeszcześcić poważny temat i potraktować go po macoszemu to się w łbie nie mieści animacja jak i postacie są do kitu niepotrzebne sytuację drętwe i czerstwe dialogi rapujący pies (PARTY TIME PARTY TIME!!!!! O_O ) chamsko zrzynane postacie a to z Disney'a (Dalmatyńczyki, myszy z kopciuszka a raczej ten wątek o oddaniu tego naszyjnika czy tam wisiorka) a to z WarnerBros'a (myszy meksykańskie i jedna wygląda jak tania wersja Speed'iego Gonzalesa) czy nawet z Amerykańskiej Opowieści a no i jeszcze Sherlock'a musieli dać bo czemu kurde nie te postacie wyglądają tak tanio i plastikowo jak tylko się da a fabuła już od samego początku wywija orła i miażdży nasze szare komórki a no i jeszcze wątek głównej bohaterki też jest z pewnej Disney'owskiej produkcji tak więc aby się nie trudzić to dodam tylko że absurd goni absurdem wszystko jest przesłodzone prawie że do potęgi no i sam wątek katastrofy idzie na dalszy plan a zajmowany jest czymś błahym i mało ciekawym a jak dochodzi do punktu kulminacyjnego i do tego na czym twórcy tak naprawdę powinni się skupić to od tak pokażą to z kilka minut i koniec od tak olewają to ciekłym moczem mając całkowicie gdzieś ludzi którzy a to zginęli a to mają traumę do końca życia dawając ostatnie minuty tego samego świrowania i czystego absurdu no po prostu no comment a i jeszcze oczywiście musieli trochę coś pożyczyć z wersji aktorskiej z 97 mam tylko nadzieję że twórcy niedługo po wypuszczeniu tej trylogii zła zbankrutowali i nie zrobili żadnej innej animacji i nigdy nie tykali ołówka bo to jaki odwalili za bigos to ja nie wiem co brali chyba wódę wstrzykiwali w tchawicę ja wiem że to film dla dzieci ale do ciężkiej cholery to nie oznacza aby dawać im rzadką biegunkę prosto do papy ale przynajmniej nie było powiedziane że tę katastrofę przeżył KAŻDY jak to było w zeszłorocznym ich wytworzę czasami myślę aby sama obejrzeć ten dziwaka ale z drugiej strony (machnięcie ręką). Bez odbioru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones