PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233906}

Titanic koniec legendy

Titanic: The Animated Movie
3,7 779
ocen
3,7 10 1 779
Titanic koniec legendy
powrót do forum filmu Titanic koniec legendy

Ropujący pies?!

użytkownik usunięty

Co tam robią meksykańskie myszy,dalmatyńczyki i... cóż rapujący pies!? W dodatku te zwierzęta mówią ludzkim głosem bo jak inaczej! Bajka jest nie zgodna z historią.Każda scena jest przesłodzona i taka nijaka! Jeżeli chodzi o bajkę to najgorsza jaką kiedykolwiek oglądałam! Koniec porostu rozwala! Nasza główna para bierze ślub! (bardzo mądre jak na historię Titanica).Wracając do naszych ''ukochanych'' zwierzaków,denerwują na każdym kroku.Jeszcze nie rozumiem dlaczego uratowały ich... delfiny?! Wiele nie rozumiem z tej bajki np. co to jest ten rapujący pies? I dlaczego na ratunek przypłynęły durrrrne delfiny? Porostu bajka do czterech liter!

To prawda. Ten film to za przeproszeniem masakra. Wiem, że był robiony dla dzieci no ale proszę! Trochę realizmu!

pomijając już rapującego psa, co jest tak głupie, że aż ciężko to skomentować... zraziło mnie najbardziej to w jakim stroju przechadzała się ta śpiewaczka, czyli jej imponujący biust na wierzchu... no cóż w tamtych czasach byłby to raczej przejaw jawnego ekshibicjonizmu i to bez względu na to, czy to byłaby jakaś znana gwiazdka, czy nie. zresztą główna bohaterka też nie szczędziła na świeceniu biustem :P animacja zatrzymująca się na tych samych scenach przez kilka sekund i powtarzanie ich w ten sam sposób, żeby już nie mówić o słodkim zakończeniu gdzie to nagle znajduje matkę... bleh! takiego tematu nie powinno się wybierać na bajki dla dzieci!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones