PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536768}

Tożsamość

Unknown
7,2 125 764
oceny
7,2 10 1 125764
5,6 12
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

Film zawiera nieścisłości i nielogiczności w fabule ale jako lekki dreszczowiec w połączeniu z kinem akcji sprawdza się wystarczająco. Niezła rozrywka na późny piątkowy wieczór. Ocena: 7 z minusem.

ocenił(a) film na 8
Martinus_filmweb

Co wedlug Cebie jest nielogiczne i gdzie wystepuja jakies niescislosci ?

kamcia15131

Witaj Kamciu :-). Film jest dla mnie dobry jednak wolałbym aby troszkę bardziej był skierowany w stronę dreszczowca a mniej filmu akcji(np. za bardzo naciągane sceny samochodowe). Nielogiczności i nieścisłości - tak kilka występuje. Wydaje się nimi np. fakt że zawodowy zabójca który wiele lat parał się zamachami, morderstwami i innymi usługami dla nieciekawych osób tak nagle staje się obrońcą pozytywnych ludzi(księcia Shady a w konsekwencji profesora Bresslera). Jeżeli po zdarzeniu jakiego doświadczył na bankiecie ze strony "niby żony" i konsekwencjach które później zaistniały potrafił narazić na szwank po raz kolejny życie taksówkarki która była jego jedyną bratnią duszą i kobietą na której mógł polegać, do tego nieco "podkochaną" to taki rozwój wypadków także zaliczę do nielogiczności. Zerknij sobie kilka kolumn niżej, jacyś użytkownicy poruszyli w przeszłości ten temat - będziesz miała lepszy podgląd... Aha - niekiedy jest tak że nieścisłości i nielogiczności podwyższają atrakcyjność filmu ponieważ bardziej działa wyobraźnia.

ocenił(a) film na 8
Martinus_filmweb

Moze i masz raceje z tymi scenami samochodowymi ;) tu musze sie zgodzic. A co do naglego stania sie 'dobrym' to uwazam, ze jego przemiana to wynik wypadku ;P mysle ze przez ten wypadek dokonala sie jego zmiana osobowosci ;p ale tak jak sie wypowiedziales sa to niescislosci. Ja zawsze sobie to ukladam w glowie i zawsze sobie na to odpowiadam. Rzeczywiscie trafnie wszystko oceniles i filmy przez to sa atrakcyjniejsze.

ocenił(a) film na 7
kamcia15131

A ja myślę, że przemiana bohatera nie wynika z utraty pamięci, ale z tego, że nikt nie wytłumaczył mu co się dzieje a dotychczasowi koledzy zaczęli polować na niego w dosyć niewybredny sposób... Film ciekawy, dobrze nakręcony, wiele zwrotów akcji powoduje, że widz "głupieje" i do konca nie wie po czyjej stronie jest prawda- po chwilach wątpliwości kto jest prawdziwym Harrisem odczuwa ulgę kiedy ten odzyskuje paszport i znów krew się scina kiedy rozmawia z "żoną" w galerii... Świetne zagranie scenarzysty :-)

kat_g

Tylko jak dla mnie taksówkarkę mogłaby grać jakaś inna aktorka, w sensie technicznym jest bardzo dobrze ale jakoś do urody Diane Kruger nie mogłem się za bardzo przekonać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones