PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536768}

Tożsamość

Unknown
7,2 125 764
oceny
7,2 10 1 125764
5,6 12
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

jest on w wersji 2d czy 3d?
Ktoś oglądał? Poleca? :)

ocenił(a) film na 6
Lucy3ify

Dzięki Imagine Cup i dobrodusznemu Microsoftowi miałem okazję być już na seansie w kinie, więc myślę że mogę coś odpowiedzieć. Czy jest w 3d nie wiem, ja oglądałem na szczęście w 2d. Co do filmu... Nie chcę niczego zdradzić, więc odpowiem ogólnikowo. Film nie jest na pewno odkryciem w gatunku, czy nawet w opowiadanej historii, nie mniej zaskakuje. Momentami banalny i podręcznikowy, ale jak mówiłem ma swój moment zaskoczenia :). Warty obejrzenia, ale myślę że tylko raz. Mocne 6 ode mnie. Na pewno nie zapamiętam dnia

ocenił(a) film na 8
lukas_gro

Uu, to raczej słabo :/

ocenił(a) film na 6
Lucy3ify

Ale obejrzeć warto ;) Chociażby dla zakończenia :)

ocenił(a) film na 8
lukas_gro

Ok :) Dziękuje za opinie :)

ocenił(a) film na 6
Lucy3ify

a ja nie polecam. nudny i mało ciekawy chyba że ktoś jest mało wymagający. przykładowo "uprowadzona" z Liamem był bardzo bardzo dobrym kinem akcji.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Lucy3ify

Akurat uprowadzona była łopatologiczna-"zemsta,zemsta zabić wszystkich i do piachu!".Tożsamości jeszcze nie oglądałem ale liczę na zaskoczenie...

ocenił(a) film na 8
aronn

nie oglądałam "uprowadzonej" więc nie będę się wgłębiać w ten temat.
również liczę na pozytywne zaskoczenie tym filmem :))

ocenił(a) film na 6
Lucy3ify

no to zaskoczenia nie będzie, będzie rozczarowanie. a "uprowadzona" była bardzo dobrze zrealizowaną sensacją. w takich filmach fabuła nie jest najważniejsza,tylko akcja napięcie - przynajmniej ja tak postrzegam sensację. a że była zemsta to taka specyfika tego gatunku. w "tożsamości" czekałem tylko żeby się film skończył bo byłem tylko ciekawy zakończenia a reszta pozostawia wiele do zyczenia ... inaczej, byłem ciekawy zakończenia które było do przewidzenia :)

habik83

ja oglądałam i uprowadzoną i tożsamość i wcale się nie zgodzę, że pierwszy film jest lepszy. Zaryzykowałabym stwierdzenia, że na podobnym pozimie, a nawet że tożsamość lepsza. Moim zdaniem film jest rewelacyjny. Trzyma w napięciu, jest pełen akcji i nie ma w nim beznadziejnie przekoloryzowanych scen z "nieśmiertelnymi" bohaterami. Do tego Liam Neeson i Diane Kruger - uwielbiam ich. Wyszłam z kina i stwierdziłam WOW! I poszłabym zobaczyć ten film jeszcze raz :)

olpheta1

Zgadzam się z olpheta1!Nic dodać ,nic ująć!:)

ocenił(a) film na 7
olpheta1

olpheta ja też się z Tobą zgadzam. Zarówno "Uprowadzona", jak i "Tożsamość" trzymają poziom. Dobre kino akcji. Po raz kolejny przekonałam się, żeby nie kierowac się opiniami na filmwebie i niesprawiedliwymi komentarzami. Przyznaję jednak, że to raczej męski kino. Oprócz mnie i mojej siostry na sali kinowej byli sami faceci. Zakończenie super. Polecam:)

Lucy3ify

http://www.filmweb.pl/film/To%C5%BCsamo%C5%9B%C4%87-2011-536768/discussion/Solid ny+thriller,1640306

ocenił(a) film na 7
Lucy3ify

Jak można być zafascynowanym(ną) czymś o czym się prawie nic nie wie i nie widziało...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones