PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536768}

Tożsamość

Unknown
7,2 125 764
oceny
7,2 10 1 125764
5,5 11
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

OCENA FILMU

ocenił(a) film na 6

Generalnie oceniam film...na 6. Uważam jednak, iż pomysł i fabuła była genialna ale po prostu to spieprzyli mogli w bardziej emocjonujący i intrygujący sposób ta końcówkę wyreżysewrować...film mi sie po prostu podobał ale czuje nie dosyt. Pomysł naprawde fajny i godny podziwu ale mało atrakcyjnie wyreżyserowany. Dziekuje.


P.S gra aktorska na dobrymn poziomie głownych aktorów, podobała mi się rola lekarza Neesona, głownego bohatera z FAŁSZERZY. Pozdrawiam

emel3323

Hej. ja dodam tylko, że mam podobne odczucia. Film ciekawy, interesujący ale parę scen było nie dociągniętych (lekko spieprz***ch). M.in. scena gdzie dwójka facetów włamała się do mieszkania Giny a główny bohater brał prysznic, jeden z napastników zauważył otwarte drzwi do łazienki po czym zaczął iść w ich kierunku a główny bohater już wisiał za oknem całkowicie ubrany we wszystkie swoje ciuchy. Końcówka filmu faktycznie była mało intrygująca, spodziewałam się lepszego zakończenia. pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
magda21

własnie jestem po filmie, no cóż nudny nie był choć fabuła już sie kiedyś w filmach pojawiała, a Neeson kolejny raz gra twardziela:
dałam mu 5 na 10 możliwych, bo daleko mu do dobrej sensacji w stylu Szklanej Pułapki 1,
ale to moja subiektywna ocena

ocenił(a) film na 7
emel3323

Mam podobne odczucia, pomysl fajny ale w polowie filmu sie skonczyl. Generalnie polecam. dalem 6/10

Tofu

Świetne 30 minut, a potem już tylko jazda w dół. Nielogiczny i niespójny to chyba razi najbardziej. Do sceny z prysznicem dodam jeszcze panią która wyłącza bombę. Jak ona chciała ją ukryć? Wynieść w torebce? Nawet gdyby nie wybuchła, i tak byłaby znaleziona. I takich nonsensów jest cała kupa. Ja wiem ze produkcje tego typu nie mają zmuszać do myślenia, ale na litość, bez przesady!!! Mnie tylko zirytował. Szkoda czasu. A szkoda, bo po 30 minuty miałem nadzieję że to będzie nowy "Frantic" albo "Uprowadzona".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones