PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536768}

Tożsamość

Unknown
7,2 125 764
oceny
7,2 10 1 125764
5,5 11
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

W sobotę widziałam film. Muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobał. Oczywiście, miał
tam parę niedociągnięć, ale ogólnie niezły. Jedyne, co mnie w tym filmie zaskoczyło, to
zakończenie. Nigdy, przenigdy nie spodziewałabym się takiego, jakie było. Już prędzej, że
Martinowi to wszystko się wydawało i przez ten czas był w śpiączce. Ale daję filmowi plusa
za zaskoczenie mnie.Bardzo podobała mi się gra aktorska Diane Kruger. Jest wspaniałą
aktorką, szkoda, że jest tak mało rozpoznawalna. Jedyne co mnie kuło w oczy, to jej rodzimy,
niemiecki akcent. Wolę jej amerykański:) Osobiście nie żałuję pieniędzy na bilet.

Nie wiem, czy zwróciliście uwagę na styl Giny. Bardzo mi się on podobał. Zwłaszcza glany:)

ocenił(a) film na 9
phoebe241995

Przyłączam się do tej opinii :) Też miałem swój "pomysł" na to jak zakończy się film, a tu proszę....ciekawe rozwiązanie zagadki spisku. Film oceniłem wysoko 9/10, bo tego typu filmy przypominające Tożsamość Bourn'a, strasznie lubię:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones