PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536768}

Tożsamość

Unknown
7,2 125 764
oceny
7,2 10 1 125764
5,5 11
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

bo wielu kinomaniaków zamiast pójść do kina, ściągnie film sobie z neta tym bardziej że na
kompie można obejrzeć i z napisami i z lektorem (ivo) tak trzymać!

ocenił(a) film na 7
arek2010

A jakie by mieli wyciągnąć? Zakazać puszczania filmu w Polsce? Zawsze tak jest, że jak coś trafia do nas do kin to już dawno temu jest w necie.

karolthas

takie że film się pokazuje zaraz po premierze światowej, większość filmów trafia do kin zaraz po premierze ale jak widać są wyjątki.

arek2010

no to powodzenia z tym ogladaniem, jak na razie same do dupy wersje sa, zadnego DVDRipa, r5 czy DVDScreena, takze nie wiem co ty ogladales ale pewnie jaka tandetna kinowka, a juz napewno z polskim lektorem nie znajdziesz tego.

black_bastard

ale spokojnie idzie obejrzeć, a to nie jest film pod efekty żeby koniecznie czekać na wersje z dvd, co do lektora to jest oczywiście tylko ivo jednak ja osobiście wolę ivo od napisów choć oczywiście daleko mu do profesjonalnego lektora czy dubbingu jednak jest i tak lepszy od symona

ocenił(a) film na 7
arek2010

Jak można oglądać film w wersji kinowej gdzie nic nie widać i do tego z lektorem ivo?!?!?!

JasonPL1990

ja mam wersje gdzie wszystko widać

ocenił(a) film na 7
arek2010

Gówno masz a nie film,w sieci jest tylko chamska kamerówa,tak więc twój temat jest nie trafiony.Oczywiście to co piszesz jest ziarno a nawet więcej ziaren prawdy ale nie w stosunku do tego filmu.

ocenił(a) film na 7
arek2010

Współczuję ci. Przecież to masochizm. Powinieneś się zobaczyć z jakimś psychoterapeutą. Raz miałem tę nieprzyjemność oglądać wersję kinową Shreka Trzeciego, który dodatkowo był w wersji z dubbingiem! i sobie powiedziałem, że nigdy więcej tego nie dotknę. Już wole 100x bardziej poczekać do czasu premiery na DVD niż popsuć sobie całą frajdę. Zważywszy na to, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

To ty powinieneś wysunąć wnioski, a nie dystrybutorzy. Nawet nie masz pojęcia ile tracisz.

karolthas

jednak dobrze ze nie wydalem 20 dych na bilet bo film okazal sie nudnym na sile zawiklanym filmem sensacyjnym z epoki vhs-ów brakowało mi tylko Czaka Norisa eh

ocenił(a) film na 7
arek2010

Wiesz jakoś ci nie wierzę,podziemny krąg i sekretne okno oceniłeś na 1/10,o zgrozo!Te filmy chyba była za trudne dla ciebie,pewnie dysk(zwoje mózgowe) ci sie przepaliły,podczas ich oglądania.

ocenił(a) film na 7
aronn

A i Requiem dla snu też jeden,bach a co tam...Przecież w tym filmie tylko jedno,narkotyki i wszyscy mieli doła :D

aronn

zwisa mi czy taki śmieć jak ty mi wierzy, bo tylko osoba o poziomie intelektualnym szalikowca lub elektoratu Pis-u może tak się odnieść do mojego posta
Swoją drogą jeśli film mnie znudzi wystawiam mu po prostu 1 jak z resztą bardzo wiele osób a zaczepki patałachó twojego pokroju po mnie spływają vide mój opis.

ocenił(a) film na 7
arek2010

Widzisz a mi sie udało ciebie nie obrazić,z twojej strony nie doczekałem się żadnej ciętej(inteligentnej) riposty.Pózna pora już,idz z pieskiem na spacer,przewietrzysz sie to może ochłoniesz i napiszesz coś bardziej konstruktywnego,chociaż nie liczę na to.

aronn

idź do psychiatry, skoro ubliżanie ludziom nie jest obrażaniem to no coment.

ocenił(a) film na 7
arek2010

Ja ci nie ubliżam,tylko lekko sprowokowałem a ty nawet nie potrafisz inteligentnej riposty w moim kierunku skierować,a tak zapomniałem szalikowcy i Pisowcy jak kula w płot :D

aronn

dobranoc aha i pojutrze koniecznie do specjalisty...

ocenił(a) film na 7
arek2010

Czyli nie doczekałem się,tak myślałem,zatkało kakao.

aronn

Widząc ile w tobie ukrytej agresji z jednoczesnym brakiem poczucia czynienia krzywdy innym, skojarzenie z osobą o poziomie iq ludzi z elektoratu PiS lub pseudokibicem piłarskim nasuwa się samo przez się ok idę spać, a ty brnij dalej w swoim postępowaniu i światopoglądzie, na pewno zaprowadzi Cię to w dobrą stronę.

ocenił(a) film na 7
arek2010

Piszesz o trolowaniu a sam trolujesz tymi swoimi ocenami-to było odnośnie tych trzech filmów.

JasonPL1990

Samookaleczenie.

ocenił(a) film na 7
indyjones

Ja mam neta na kartę i bajty oszczędzam
Do kina pójdę jesli ktoś mi powie czy warto iść

giovanni50

No mogę zrozumieć jak masz limit, a na wszystko do kina nie można raczej chodzić. Mimo wszystko chyba sobie zdajesz sprawę ile tracisz oglądając film w kiepskiej jakości, o przesuniętym obrazie, tragicznym nagłośnieniu i o sporadycznym pojawianiu się ludzi na ekranie, którzy nie są w stanie usiedzieć cały seans. Po za tym Camy i TSy zajmują podobną ilość co dvdrip, trzeba tylko poczekać trochę.

arek2010

Zgodze sie z tym, ze niektore filmy wchodza zdecydowanie u nas za pozno. Sa takie co wchodza nawet rok czy wiecej po swiatowej premierze i to jest smutne. Z drugiej strony szkoda mi takich ludzi jak ty. Nierozumiem jak mozna "jesc gowno i myslec, ze to czekolada". Niema to jak big screen, cieply popcorn czy nachos, zimna cola.. Tak sie powinno ogladac filmy nawet jesli trzeba na nie troche poczekac.. A jak ktos porownuje ogladanie kinowek na swoim smutnym laptopie czy telewizorku zagluszajac je jeszcze lektorem ivo.. ehh zalosne.. smutne.. zycie jest jedno.. niezadowalaj sie produktem czekolado podobnym tylko siegnij po prawdziwa czekolade!!..

___angelman___

Zgodziłbym się z tobą gdyby te słowa oddawały prawdę, już wyjaśniam, kinówki ściągam tylko wtedy, gdy nie mam zamiaru wydawć pieniędzy na film który mnie średnio interesuje, co do pozostałych zazwyczaj cierpliwie czekam na premiere kinową no chyba że owa premiera jest zbyt odległa, wówczas ściągam dvdripa bądź wesję cam.

ocenił(a) film na 7
arek2010

Skoro cie średnio interesują to po co je na siłę oglądasz? A potem powiesz, że cie nudził i wystawisz najzwyczajniej 1 tylko dlatego, że nie lubisz tego typu filmów, czy z jakiejkolwiek innej, błahej przyczyny.

karolthas

Kto powiedział że na siłę!? Co tu wszyscy tacy agresywni?Ludzie wyluzujcie!To że jesteście anonimowi wzbudza w was chęć dołożenia komuś?Dlaczego nie podejdziesz do mnie na ulicy jeden z drugim i nie powiesz mi w twarz że masz coś do mnie? W sieci każdy jest kimś,co? Obejrzałem ten film bo lubie gatunek dramat jak i w szczególności thriller jednak dla mnie to był typowy film akcji a taki gatunek lubilem w dziecinstwie.Poza tym fabuła, o ile do 3/4 filmu była w miarę strawna o tyle w ostatniej "kwarcie" mocno spadla w dół

ocenił(a) film na 7
arek2010

To ty wyluzuj, bo jeżeli tak zinterpretowałeś moje słowa to masz jakieś problemy paranoiczne.

karolthas

z psycholami nie dyskutuje lecz sie czlowieku u psychiatry!

ocenił(a) film na 7
arek2010

A może ty powinieneś,bo tak naprawdę nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie,tylko się indyczysz,że wszyscy cię atakują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones