Unknown

1 godz. 53 min.
7,2 121 822
oceny
7,2 10 121822
21 076
chce zobaczyć
5,0 7
ocen krytyków
{"rate":5.0,"count":7}
{"type":"film","id":536768,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Unknown-2011-536768/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Tożsamość
 • JestemNumerem1 ocenił(a) ten film na: 6

  Obejrzałam właśnie film po raz drugi i wyszło słabo: szkolony zabójca zaczyna misję od zgubienia walizki? Czy to znaczy, że on upadł na głowę już wcześniej?

 • JestemNumerem1 ocenił(a) ten film na: 6

  JestemNumerem1 Po drugie: jak udało mu się w tak krótkim czasie wykreować na naukowca zapraszanego na wykłady?! POZA TYM KAŻDY AGENT WIE, ŻE PRZYKRYWKA NIE MOŻE BYĆ NACIĄGANA, BO ŁATWO O ZDEMASKOWANIE. Sorry, za Caps, nie chce mi się drugi raz pisać.

 • JestemNumerem1 ocenił(a) ten film na: 6

  JestemNumerem1 3. Skoro już umieścili bombę to po kiego im była ta mistyfikacja? Fikcyjny naukowiec. Naprawdę?! I nikt nie zauważył, że nie ma żadnego dorobku naukowego!? Przecież to jest mikroskopijne środowisko.

 • Matthews88 ocenił(a) ten film na: 9

  JestemNumerem1 Jak to "po kiego"? Zamach był tylko przykrywką - w chaosie po wybuchu podstawiony jako naukowiec zabójca miał zlikwidować profesora Bresslera.

 • Nikodem123 ocenił(a) ten film na: 5

  Matthews88 Nie miał zlikwidować, tylko profesor miał zginąć w zamachu "przypadkiem"

 • Nikodem123 ocenił(a) ten film na: 5

  JestemNumerem1 W tym filmie jest więcej bzdur.

 • Sandrax123 ocenił(a) ten film na: 8

  Nikodem123 Jakich konkretnie? :)

 • Sandrax123 Ten film to same bzdury.
  Scenariusz jest na poziomie 13-latka.

 • Sandrax123 ocenił(a) ten film na: 8

  JestemNumerem1 W kwestii walizki - myślę, że mieli dopięte najważniejsze rzeczy, że na takie detale jak "taksówkarz jest na wpół ślepy więc nie zauważy dużej, czarnej walizki w miejscu, z którego wyciągał poprzednie" nie zwrócili uwagi. No pewnych rzeczy nie da się przewidzieć. Tak jak np. tego wypadku. Z resztą on od razu po te walizkę wrócił, a raczej chciał wrócić. Myślę, że zostawienie na lotnisku walizki to nie jest znów taki ogromny błąd. Fakt, faktem zaważył na całej akcji, ale to równie dobrze mogłaby być walizka ze skarpetkami. Zwykły przypadek.
  "jak udało mu się w tak krótkim czasie wykreować na naukowca zapraszanego na wykłady?! " Jakim krótkim? Oni to planowali bardzo długo, możliwe nawet, że taki naukowiec kiedyś istniał (lub podobny) a oni go zabili i podstawili swojego człowieka. To akurat najmniejszy problem.

 • Sandrax123 "To akurat najmniejszy problem."
  Chyba tylko dla 13-latka, któremu można bezproblemowo wcisnąć każdą bzdurną historyjkę.