PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536768}

Tożsamość

Unknown
7,2 125 764
oceny
7,2 10 1 125764
5,6 12
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

ciekawa fabuła, zaskakujące sceny, nieprzewidywalny koniec, mi sie bardzo podobał

ocenił(a) film na 7
szperliczka

Ehe, nieprzewidywalny.. od razu po wypadku wiedziałem że musi znaleźć teczkę która zostawił na lotnisku i seksowna taksówkarkę co mu zycie uratowała. A teraz pomyślcie, jestes zawodowym zabójcą, lubisz to i zarabiasz pewnie niezłe pieniądze. Ulegasz wypadkowi przez który tracisz pamięć, a raczej utożsamiasz się ze swoja przykrywka czyli nudnym doktorkiem. Nagle wszystko sobie przypominasz i postanawiasz stać się dobry "ratując świat". To nie do pomyślenia żeby ktoś co przez całe życie zabijał dla kasy w chwile zmienił się w bohatera ryzykującego życiem, czy zatrzymaniem przez policje. Dałem temu filmowi 7 za akcje i ciekawy pomysł na fabułę, choć spapraną. PS. skąd tak szybko załatwił Ginie ten paszport? Miał gotowca i zdjęcie wkleił? Banał.

ocenił(a) film na 7
aresss16

Na parkingu po zrzuceniu vana odkrył w teczce drugie dno. Tam znalazł gotowe paszporty, wymagające jedynie wklejenia zdjęcia.

ocenił(a) film na 6
aresss16

Fakt, mi ta przemiana osobowości też rzuciła się w oczy - trochę to śmieszne...

szperliczka

Dzieki mamuśka, może zobaczę ;)

szperliczka

Hehe. Ciekawa wypowiedź szperliczka :P pewnie obejrzę ten film :o)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones