Zgadzam się z Tobą , dawno nic tak dobrego nie oglądałem ( dla mnie najlepszy film ostatnich lat , lubię bardzo Coenów i ich dzieła .Film ambitny ,zajebiście mi się podobał Javier Badhrem jako Anton Chirugh
taaa... a gdyby żaba miała skrzydła nie obijała by sobie tyłka skacząc.
Rewelacyjnie, że potraficie podać sensownego argumenty, którymi popieracie swoja ocenę tego filmu.
bardzo dobry film :)
cudownie nieamerykański - powolna akcja, ciekawa fabuła, piękne zdjęcia!
Mnie akurat zakończenie trochę rozczarowało. Ja rozumiem, że puenta itd, ale czułem niedosyt. Ale film co najmniej dobry, zwłaszcza operator się popisał.
Napisze tu bo jestem nowy i nie wiem gdzie byloby najwlasciwiej. Czy zauwacie bardzo duze podobienstwo miedzy postacia mossa i mordercy? Ubiór zachowanie i wogole. Czy moze to oznaczac ze w gruncie rzeczy oni sa tacy sami tylko wybrali inna strone i maja inne intencje. Ze nie ma wyraznej granicy miedzy dobrem a zlem jesli mozna na sile przypisac mossowi strone dobra. Nie wiem czy wogole moje pytania sa potrzebne, ale licze na wasze opinie na ten temat.