PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 548
ocen
7,6 10 1 263548
7,3 36
ocen krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

Przereklamowany

ocenił(a) film na 4

Po tym filmie i jego ocenach spodziewałem się znacznie więcej..."To właśnie miłość" to najzwyczajniej przereklamowany gniot i jakby nie doborowa obsada, to pewnie już dawno byłby zapomniany. Nie wiem, jak tylu dobrych aktorów mogło zgodzić się zagrać w takim badziewiu. Niewiele ten film ma ze świątecznego klimatu - jest płytki, a humor klozetowy i chamski. Nie wiem co ma bawić - że ktoś powie "fiut" czy coś z podtekstem albo zatańczy do kamery? Poziom żartów i gagów jak z "American Pie", "Strasznego filmu" czy innych komedii najgorszego sortu. Również dialogi, poszczególne scenki i zachowania bohaterów raczej irytujące. Po tych wszystkich pseudo-zabawnych momentach następuje mdły happy end, który i tak jest chyba najmocniejszą stroną tego filmu. Przynajmniej nie ma pajacujących bohaterów i klozetowego humoru, a pojawia się odrobinę świątecznego klimatu. "To właśnie miłość" to nie jest ani zabawna ani świąteczna komedia - to produkt, żeby zakompleksione gimnazjalistki miały do czego wpieprzać lody i użalać się. 4/10.

ocenił(a) film na 4
Goro_Gondo

Dodam jeszcze, że polska adaptacja pt. "Listy do M." wypada znacznie lepiej - ktoś podpatrzył ciekawy pomysł i potencjał, który drzemał w nieudanym oryginalne i przeniósł na nasz grunt. I wyszło lepiej ;). Nasza produkcja jest i zabawniejsza i dojrzalsza, a także lepiej zaakcentowano świąteczny klimat. W "To właśnie miłość" akcja mogłaby się dziać w środku lata i mało by to zmieniło, bo jedynie ostatnie 20-30 minut ma coś wspólnego ze świętami.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Oczywiście, że polskie "Listy do M." są o wiele lepsze

ocenił(a) film na 4
karolina922

O, widzę ktoś zgadza się z moim zdaniem.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

A zazwyczaj jest inaczej? :)

ocenił(a) film na 4
karolina922

Czasem tak, głównie jak jadę po czym, co przez ogół uważane za coś wiekopomnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones