PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490374}
5,1 2 051
ocen
5,1 10 1 2051
Tormented
powrót do forum filmu Tormented

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 5

Mimo iż uwielbiam brytyjskie produkcje, ta jest rozczarowująca. Pomijam banalną fabułę, uczepię się za to dwóch scen. Na cmentarzu podczas odkopywania trumny Shreka Bradley wraca do samochodu i panna zabiera się za niego. Wyraźnie widać, że zostaje w samym staniku. Gdy zjawia się Darren i kastruje gościa, panna ucieka przed nim w czerwonym wdzianku. Pewnie strasznie zawstydzona, do tego zdeterminowana widokiem żywego trupa kastrującego jej chłopaka, szybko się ubiera i wyskakuje z samochodu. No i końcowa scena, gdy śrubokręt trafia w gardło Alexisa, wszędzie chlapie krew, Justine ma ręce ubabrane po łokcie, jak nie wyżej. A kiedy odprowadzają ją do radiowozu, jest praktycznie czyściutka. Cóż, zapewne jest to błyskawiczna poprawa wizerunku przed pokazaniem się większej publiczności.
Z innej beczki - co do cholery jest ze skalą ocen na tym portalu? Pozytywnych ocen jest siedem, oceny negatywne są tylko 3 w dziesięciostopniowej skali, bo 4 to ujdzie, a ujdzie ma raczej pozytywny wydźwięk aniżeli negatywny. Obejrzałem mnóstwo filmów, które ujdą, zazwyczaj daję piątkę lub szóstkę. Nie chciałbym obejrzeć filmu o średniej ocenie 4 - filmweb twierdzi, że taki film ujdzie.

Galder

Tez tak uważam. Najbardziej irytowała mnie właśnie dziewczyna, która "pocieszała" blondyna na cmentarzu. Była beznadziejnie sztuczna. Ogólnie film pełen błędów. Chcieli zrobić horror, wyszła im denna komedia. Aby było trochę "makabreski" dodali sceny, gdzie krew lała się ciurkiem na wszystkie strony.
Jak dla mnie słabe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones