PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831}
7,2 119 641
ocen
7,2 10 1 119641
8,0 26
ocen krytyków
Toy Story 2
powrót do forum filmu Toy Story 2

Przy premierze "Dżungli" Disneya mówiło się,że dreamWorks kopiuje pomysły Disneya. To prawda!!! Obejrzyjcie sobie "Toy Story 2" pod koniec filmu Buzz, Chudy, Jessie i koń wystraszyli się samolotu i co?? ZROBILI TAKĄ SAMĄ MINĘ JAK TE 4 ZWIERZAKI Z "MADAGASKARU"!! Dokładnie! Zobaczcie sobie sami!

ocenił(a) film na 9
max_c

Napewno w wielu przypadkach jest to prawda, np. "Gdzie jest Nemo?"(2003) Disneyowskie zostało skopiowane i powstało "Rybki z ferajny"(2004) DreamWorks, ale też wspomniana przez Ciebie "Dżungla"(2006) miała coś z "Madagascaru"(2005)...Ale sam/a popatrz - jakby tego nie było, to filmy te nie byłyby takie ciekawe..bo pomysły są "wymieniane", żeby nie powiedzieć "kradzione" i w inny sposób są wykorzystywane...;)

Mr_MarQx

Chłopaki jest tylko jeden malutki nic nie znaczący problem, oto przykład:
"Gdzie jest Nemo" 2004
"Rybki z ferajny" 2005
Tzn "Rybki z ferajny" były stworzone przez rok???
A przypadkiem takich animacji nie robi się w przeciągu paru lat???
Bo "Monster inc" od pomysłu do gotowego filmu to 4 lata!
Być może są szpiedzy w obu filmach i podkradają tylko pierwotne pomysły.
Madagaskar był pierwszy i stał się hitem, a dzungla nie za bardzo.

Najmadrzejszy_z_najglups

No nie dziwię się jak chodziła za nim plakietka "PLAGIAT"...

max_c

Ja zauważyłem EWIDENTNE zgapienie pomysłu przez "Dżunglę" z GENIALNEGO "Króla Lwa". Otóż jest to moment, kiedy lew Sebastian (xD) walczy z bawołami czy tam inną wołowiną i tam coś było, że spadł z urwiska i złapał się skały. Na dole była lawa a jeden z domniemanych bawołów robi coś takiego co zrobił Skaza Mufasie w "Królu Lwie", kiedy to Mufasa wspinał się na skałę wychodząc z wąwozu. Jeśli coś pokręciłem proszę o poprawienie mnie :). PzDr4all

mlody900

O sam się poprawię :) "Dżungla" jest z Disneya ale jednak jest zwalone. Sorki, że wypowiedź nie była zabardzo na temat...Chociaż trochę była :)) PzDr4all

ocenił(a) film na 9
mlody900

Bez przesady. Nie można powiedzieć że to było nawiązanie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones