PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 149 369
ocen
7,2 10 1 149369
8,3 34
oceny krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3

Naprawdę ciężko mi uwierzyć, że daje bajce najwyższą ocenę. Było wiele bajek które potrafiły mnie wzruszyć, ale tak jak wzruszyło mnie Toy story 3, to nic przedtem nie może się równać. Obejrzałem te bajkę w 3d, i jeśli chodzi o samo 3d, to naprawdę można sobie odpuścić bo widziałem już kilka lepiej zrealizowanych produkcji w 3d. 3 d to tak naprawdę tylko modny wabik na przyciągniecie do kin. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ bajka wybroniłaby się doskonale bez tej techniki. Uważam, że jest to perfekcyjnie zrealizowana bajka. Jeśli czytają to dorośli którzy obejrzeli tę bajkę to będą wiedzieć co najbardziej ruszyło Was i mnie w tej niesamowitej produkcji. Przede wszystkim wizja skończonego dzieciństwa, czegoś co kochaliśmy najbardziej i co przywołuje najwspanialsze wspomnienia z naszego życia.....Moment utraty najpiękniejszego okresu życia, jakim jest dzieciństwo, jak i symboliczne, ale jakże wymowne pożegnanie się z tym okresem w tej produkcji jest bez wątpienia genialne. Chyba nigdy wcześniej żadna bajka nie poruszyła mnie tak bardzo.

ocenił(a) film na 10
xscape

ps - dodam jeszcze tylko tyle, że według mnie bajka ma o wiele większe przesłanie w kierunku dorosłych niż dzieci. Dziecko nigdy nie zrozumie ostatnich scen z tej bajki. Jest wiele momentów przy których dzieciaki mogą się świetnie bawić, ale mimo wszystko najbardziej wymowna jest dla dorosłych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones