PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 149 369
ocen
7,2 10 1 149369
8,3 34
oceny krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3

film dla mnie wspaniały, dzieciak nie może się od niego oderwać a i ja co rusz oglądam z zaciekawieniem choć widziałem już trylion razy to!
najbardziej podobają mi się 2 sceny za które między innymi dałem 10pkt, uwaga spoiler"

-początek i dziki zachód z niegodziwym generałem golonką
-końcówka kiedy są na wysypisku i spadają do pieca hutniczego, dla mnie ta muzyka, napięcie, to jak łapią się za dłonie, wzruszam się na tym za każdym razem bo choć to animacja, lepiej to wygląda niż nie jeden film z aktorami gdzie na siłę próbują grać na uczuciach a tu, serio dla mnie ta scena wymiata

a miś Tuliś i jego "mafia", film wspaniały i w kategoriach animacja dla mnie 10 pkt

ocenił(a) film na 10
llubellak

Pamiętam,jak kiedyś widziałem wypowiedź(bodajże na RottenTomatoes) jakiegoś krytyka,dziennikarza w którym mówił,że w Toy Story 3 mamy do czynienia z jedną z najlepszych ucieczek z więzienia w historii kina ;D Cóż.Trudno się nie zgodzić ;) .Na pewno była ona jedną z najoryginalniejszych ;p

ocenił(a) film na 10
kibic

:) Wielka Ucieczka to przy tym pikuś:) godzinę temu właśnie obejrzałem po raz ................... sam już nie wiem, i znowu film mi się podobał baaaardzo. dodam że mój synek jest zapatrzony zarówno w Toy Story jak i w Auta a my razem z nim siłą rzeczy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones