PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11167}

Tragedia "Posejdona"

The Poseidon Adventure
7,2 7 196
ocen
7,2 10 1 7196
7,0 2
oceny krytyków
Tragedia "Posejdona"
powrót do forum filmu Tragedia "Posejdona"

Piękny

ocenił(a) film na 9

Bardzo fajny film , stary ale jary i to naprawdę , ponieważ jest to jeden z najlepszych filmów katastroficznych ...POLECAM!!!

ocenił(a) film na 8
Viggo_2

bardzo dobry,klimatyczny film,mozna ogladac kilka razy.Nie wiem czemu,ale kojarzy mi się on ze świętami Bożego Narodzenia.
Ocena 8/10

ocenił(a) film na 10
Mackal

akcja dzieje sie podczas sylwestra pewwnie dlatego tak ci sie kojarzy

ocenił(a) film na 10
Mackal

mi tez sie kojarzy z swietami bozego narodzenia.


a wiecie dlaczego?


bo swego czasu nie bylo swiat bez tego filmu w telewizji (tak jak 11 listopada bez dnia niepodleglosci). To bylo tradycja, tak jak Kevin Sam W domu, choc Kevin przetrwal a 'Tragedia Posejdona' nie.
Coz. Szkoda.


Jakby co, to ten film jest moim ulubionym z gatunku katastroficznych i do tej pory pamietam jakie wywarl na mnie wrazenie jak bylam mala^^

ocenił(a) film na 10
Toffik_3

A pamiętacie niesamowitą scenę z choinką, jak ocaleli pasażerowie w panice rzucili się na drzewo bo jako jedyne sięgało sufitu ciągle nabierającego wody statku? Miazga! Takich filmów się już nie robi... I wątpię ażeby nowy "Posejdon" Petersena choć w ułamku dorównał pierwowzorowi.

ocenił(a) film na 10
Froszak

No i nie dorównał. Tragedia Posejdona 10/10, Posejdon 4/10.

ocenił(a) film na 8
Viggo_2

naprawdę bardzo dobry film-lata temu go oglądałem i z chęcią bym sobie go znowu obejrzał-nowszy posejdon już na mnie wrażenia nie zrobił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones