PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200825}

Tragiczne psoty

Schrei - denn ich werde dich töten!
6,5 28
ocen
6,5 10 1 28
Tragiczne psoty
powrót do forum filmu Tragiczne psoty

Film podobał mi się, polecam wszystkim!!

ocenił(a) film na 5
Lucynka_3

skad wytrzasnelas ten film? szukam wszedzie i nie moge znalesc...

Lucynka_3

skąd go ściągnełaś???????????odpiszesz???dzieki

adamkanthak

Przepraszam że tak długo czekacie za moją odpowiedzią, ale rzadko się tu ostatnio loguję... Film leciał dawno dawno temu na RTL7 - nagrałam go sobie na kasetę i nadal ją mam - trochę słaba jakość, ale jest:) Niestety nie mam jej na dvd i nie wiem, skąd ściągnąć ten film:( Może kiedyś ktoś mi ja przerobi na dvd, to Wam wyślę;)))

ocenił(a) film na 5
Lucynka_3

w sumie mogę zgrać z vhsa na płytke dvd, ale potem musiałbym jeszcze zripować z dvd na dvix [nie jestem pewien jak to sie robi] , żeby to wrzucić do netu, pewnie ludzie by sie ucieszyli, bo legala po polsku tego filmu nie ma i raczej nie bedzie gg11602259 odezwij sie, to dam Ci adres i możesz mi wysłać, a ja zgram to na dvd albo jakoś zripuje, albo wyślę Ci dvd.

Lucynka_3

jak dostaniesz juz ten film na dvd to daj znak oki zaplace ci za przegranie filmu pisalem temu kolesiowi zeby mi zgral tez jak bys mu wyslala ta kasete
zgadamy sie jakos mam nadzieje

adamkanthak

Witam.
Dziś wysłałam tą kasetę do kangur.msc.CM, jak będzie przerobiona to jakoś ją dostaniesz;)
Pozdrawiam:)

Lucynka_3

dzieki daj wtedy znak pozdrawiam cie!!!!!!!!!!!!!!

adamkanthak

Podaj swój nr gg to skontakuję się z Tobą, jeśli nadal chcesz ten film:)

Lucynka_3

12754421 to mój numer gg daj znak dzieki

adamkanthak

Pisałam do Ciebie na gg ale nie odpisujesz, więc nie wiem jak Ci wysłać film.

Lucynka_3

to niemozliwe ja mam czesto gg wlaczone a dalem ci moj numer to moze daj swoj a ja ci napisze wtedy moze pojdzie pozdrawiam

adamkanthak

Napisałam do Ciebie na maila adamkanthak@wp.pl którego podałeś w osobnym temacie, mam nadzieję, że teraz dojdzie:)
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones