PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271605}
4,7 4 351
ocen
4,7 10 1 4351
Train. Rzeźnia na szynach
powrót do forum filmu Train. Rzeźnia na szynach

5/10...

użytkownik usunięty

Tylko i aż 5/10.
Generalnie film nie jest zły, ale w życiu nie można go porównywać do produkcji "Hostel", która jest o niebo lepsza.
Minusem jest to, że nie pokazywali niektórych scen morderstw (już tłumaczę co mam na myśli; chodzi mi o to, jak np. wiercili temu jednemu chłopakowi w brzuchu, czy gdzieś w tych rejonach, to niby krew się lała, ale kamera nie była ustawiona na to miejsce, tylko wyżej, przez co nie widzieliśmy jak mu tam wiercą), niby nie takie ważne, ale myślę, że większość wolałaby to zobaczyć, niż tylko tryskającą krew.
Kolejnym minusem są dość słabe efekty + ta scena jak koleś podgląda dziewczynę pod prysznicem, a następnie wchodzi dwóch łebków i go biją <no ludzie, przecież to było widać, że go nawet nie dotykają - zdecydowany minus>. A... i zapomniałbym o końcówce, której też można się uczepić <dziewczyna ma głowę ze stali ;p>.

Podsumowując, jestem fanem horrorów i dlatego sięgnąłem po tę pozycję, jeśli jednak szukasz dobrego horroru, to nie zabieraj się za oglądanie, napisz do mnie, a polecę Ci coś wartościowego, ponieważ na swoim koncie mam już sporo oglądniętych filmów z tego gatunku.

Pzdr.

---------------------------------------------------------------
Zapraszam na mojego bloga: http://www.filmweb.pl/user/Thomass

ocenił(a) film na 1

5\10 to za dużo ten film był chujowy najbardziej bezsensowny moment to jak gościu pchał wagon... a potem przywiązała go do torów i stracił konczyny... to ciekawe gdzie się kurwa podział wagon dno jakich mało... 1 na 10

ocenił(a) film na 3
ixion

ja cały czas czekałem aż dziewczyna użyje magicznego chwytu, który nauczył ją jej chłopak :D
podobało mi się też jak złapali Williego, ten dał w mordę pudzianowi, a później czekał aż mu kolczyki z sutków wyrwie xD
a mógł być zwykły, średni horror, a wyszła kaszana... -3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones