PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442795}

Transformers: Zemsta upadłych

Transformers: Revenge of the Fallen
7,1 179 806
ocen
7,1 10 1 179806
4,9 16
ocen krytyków
Transformers: Zemsta upadłych
powrót do forum filmu Transformers: Zemsta upadłych

Beznadziejna!!

ocenił(a) film na 1

Beznadziejna!! 1/10

ocenił(a) film na 5
PRECZreklama

Smutne,że założyłeś tutaj konto tylko dla tego jednego tematu...bardzo biednego intelektualnie.

PRECZreklama

I napisał to gościu który dał R.I.P.D. i 1000 lat po Ziemi dziesięć.

ocenił(a) film na 10
roland1919

Heh masz rację.
10 bez dwóch zdań dla całej trylogii.

ocenił(a) film na 10
PRECZreklama

Cool story bro. Pełen wyczerpującego opisu poparty konkretnymi argumentami post :)

użytkownik usunięty
SquizzI

10? Nazywasz to arcydzielem? Masakra. Ile masz lat?

ocenił(a) film na 10

Kolejny troll. Nie tylko ja dałem 10 więc się odpi** :) I mówi to koleś który daje wiedźminowi i obliwionowi 9, gry które ocenił bym na 1. Ile ty masz lat, że grasz jeszcze w gierki. Twoje oceny to same gry. Sądząc po zdjęciu to do młodych nie należysz. Przestań oceniać filmy i idź sobie pograj :)
Temat uważam za zamknięty bo zaraz zrobi się tu nie potrzebna kłótnia. Moja ocena która nie powinna cię obchodzić.

użytkownik usunięty
SquizzI

Nie tylko ja dalem 2 wiec sie odpi**.

Pisze sie oblivion.

W gry mozna grac nawet w wieku 80 lat i tez tak bede robil. Co ma wiek wspolnego z graniem w gry?

Moje oceny to same gry? Gier mam ocenionych 20, filmow .... 868.

Mam 30 lat wiec jestem mlody.

ocenił(a) film na 10

No i właśnie. Widzę, ze nie tylko ty dałeś 2 i gówno mnie to obchodzi kto co dał i nie krytykuje ich ocen. To są ich oceny, ty widzę, że masz z tym problem. Wali mnie to jak się piszę jakiś jeb** oblivion. 80 lat? LD tak masz rację zamknij się w swoim wirtualnym świecie i padnij przed monitorem bez rodziny i przyjaciół :)
Napisałeś ile ja mam lat a sam grasz jak dzieciak w gry :)

użytkownik usunięty
SquizzI

Wole zdecydowanie swiat rzeczywisty niz wirtualny, wiec nie padne przed monitorem.
Grywam w gry. Tylko dzieci moga w je grac?
Peter Jackson ma 52 lata i nakrecil film dla dzieci. Czy to znaczy, ze jest dzieckiem?

ocenił(a) film na 10

Cool story bro.

ocenił(a) film na 10
SquizzI

Panowie nie ma co sie klucic filmy z seri transformers sa dla fanow tematu a nie dla przecietnego kowalskiego ktory po obejrzeniu da 1 badz 2. A co do gier sam mam prawie 30 lat i tez gram w gry poniewaz sprawia mi to taka sama przyjemnosc jak i ogladanie filmow(szczegolnie tych ktorych bohaterami sa moi dzieciecy idole tacy jak wlasnie autoboty) pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
cherry69

Dokładnie. Zgadzam się w 100%. Tylko widzisz...ludzie nie potrafią uszanować czyjegoś zdania i nawet jak się z czymś nie zgadzają to nie potrafią tego napisać w jakiś kulturalny sposób. "10? Nazywasz to arcydzielem? Masakra. Ile masz lat?" to jest wypowiedź na poziomie 30 latka. Koleś który ocenia Przyczajony tygrys, ukryty smok na 10. Mogę napisać to samo co on.

ocenił(a) film na 10
SquizzI

Ciesze sie ze sa ludzie ktorzy mysla podobnie :)

cherry69

Zajebisty podział - albo jesteś "fanem tematu", albo "przeciętnym kowalskim". Tak się składa, że nie należę do żadnej z grup, 1 lub 2 może nie dam, ale na pewno nie więcej niż 4. Wydaje mi się, ze to zależy od tego, co każdy oczekuje od filmów. Ja, patrząc na dialogi typu "kocham cię, nie umieraj" lub widząc megan fox, której przez dwie i pół godziny ani trochę nie niszczy się makijaż, zwyczajnie miałem dosyć. To są tylko jakieś tam przykłady, ale że film kompletnie niczym innym nie zachwyca (bo czy? czekam na konkretne opinie),o ocena nie może być wyższa.

ocenił(a) film na 10
korzen88

I wlasnie nie rozumiesz tego o czy mowie dla mnie w tym filmie nie istotna jest Megan Fox i jej makijarz czy dretwe teksty. Chodzi o to ze przez te 2 godniny moge napatrzec sie na autoboty i deceptikony przepieknie stworzone przez grafikow, to dla nich ogladam ten film i przyznam szczerze ze aktorzy mogli by w tym nie grac. Wlasnie dlatego ja jestem oddanym fanem i filmy o Transformers zawsze beda dostawac odemnie dziesiec poniewaz ogladanie tych filmow zawsze sprawia mi ogromna frajde i przyjemnosc a chyba o to chodzi w rozrywce.

cherry69

No to spoko, nie kumam tego, ale fajnie, że potrafisz wyjaśnić, dlaczego Ci się podoba :) Dla mnie ważna jest treść, forma jest na drugim miejscu.

SquizzI

" Koleś który ocenia Przyczajony tygrys, ukryty smok na 10" Sory, ale Ty oceniłeś "Szybcy i wściekli 5" na 10... To chyba nie wymaga komentarza.

korzen88

Tu chodzi bardziej o sentyment do 1 części...

ocenił(a) film na 10
korzen88

Ja pier** masz jakiś problem?? Będziemy teraz oglądać sobie profile i krytykować czyjeś oceny? Czy 3mać się tematu?
Ja wyraziłem tu swoją opinie nie krytykując nikogo. Oczywiście znalazł się kolejny troll który ma problem z szanowanie czyjegoś zdania (10? Nazywasz to arcydzielem? Masakra. Ile masz lat?) Masz coś do F&F 5? Twój problem. Odpi** się.
Odbić piłeczkę ?Proszę bardzo. Podziemny krąg na 10 ja pier** "chyba nie wymaga komentarza." Happy?

SquizzI

Tak się składa, że to ty zacząłeś ten sposób dyskusji, więc nie wiem, po co te nerwy :) Mówisz, że wyraziłeś swoją opinię nie krytykując nikogo, więc jak się do tego ma to: "
Kolejny troll. Nie tylko ja dałem 10 więc się odpi** :) I mówi to koleś który daje wiedźminowi i obliwionowi 9, gry które ocenił bym na 1. Ile ty masz lat, że grasz jeszcze w gierki. Twoje oceny to same gry. Sądząc po zdjęciu to do młodych nie należysz. Przestań oceniać filmy i idź sobie pograj :)" , "zamknij się w swoim wirtualnym świecie i padnij przed monitorem bez rodziny i przyjaciół :)"
Kogoś, kto ma inne zdanie, od razu nazywasz trollem. Gdzie tu jakaś dojrzałość?
Jedyną osobą, którą nie potrafi uszanować czyjegoś zdania, jesteś ty. Zresztą, żyjemy w innych światach - dla mnie transfomers nie ma kompletnie nic do zaoferowania, prócz tego, o czym pisał cherry69. Ale ja tego nie kupuję, robota grafików nie robi na mnie wrażenia, bo po prostu nie to jest dla mnie ważne. A oprócz tego, film nie ma wiele do zaoferowania (co sam również przyznał cherry69) - dialogi i fabuła są na żenująco niskim poziomie. To jest moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać, chociaż i tak pewnie nazwiesz mnie trollem, bo SKRYTYKOWAŁEM TRANSFORMERSY://////

ocenił(a) film na 10
korzen88

Widzę, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Teraz cofnij się do początku rozmowy i DOKŁADNIE przejrzyj kto zaczął to rozmowę bo widzę, że masz z tym problem. Może ci to przedstawię jeszcze raz.
1 post (mój) - "Heh masz rację.10 bez dwóch zdań dla całej trylogii." Bez krytyki pierwotnego postu "Beznadziejna!! 1/10"
2 post (Witcher83 ) - "10? Nazywasz to arcydzielem? Masakra. Ile masz lat?"
Więc kto tu zaczął ? Nadal twierdzisz, że ja? Kolejne posty to tylko odpowiedzi skierowane w stronę tego typa. Więc teksty w stylu "Gdzie tu jakaś dojrzałość?" zostaw dla siebie i dla tego kolesia. Ja tylko odpowiedziałem na jego posta. Jeśli lubisz jak ludzie po tobie jadą i zostawiasz to bez komentarza to tylko tobie współczuję.
Nie nazwę cie trollem. To jest twoje zdanie na temat tego filmu i nic mi do tego.

ocenił(a) film na 8
SquizzI

Od kiedy fakt, że ktoś gra w gry ma coś wspólnego z dojrzałością?? To po prostu jedna z wielu form spędzania wolnego czasu. Gorzej, gdy dla takiej osoby jest to jedyna forma, ale to już inna sprawa. Gry są świetną rozrywką, przy której można pomyśleć i absolutnie nie jest to przyjemność jedynie dla dzieci. Każda dojrzała osoba, która chce, może w nie grać. Następnym razem zastanów się, zanim coś napiszesz:)

ocenił(a) film na 3
SquizzI

Jezu takie gówno a tu dajesz 10?? Umiesz wgl powiedzieć o czym to coś było? I tu Twierdzisz że znasz się na dobrym kinie. .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
SquizzI

weź spier*alaj jak się nie znasz na filmach. Jak widzisz jest przewaga ludzi którzy się znają na filmie i zdają sobie sprawę jakim gównem jest ten film. Obejrzyj se nawet rankingi i recenzje amerykańskie gdzie mówią jaki to słaby film. Poprostu widziałeś napierdalające się roboty i miałeś w dupie fabułę po czym oceniłeś film na 10. Czyli sam jesteś gimbusem. A Harry Potter akurat ma fabułę

ocenił(a) film na 10
wolverine11

Co za jeb** truteń. Kolejny pie** bezmózgie gimbusiarstwo które ocenia innych oceny a nie filmy. "weź spier*alaj jak się nie znasz na filmach" bo co? mam inną ocenę niż ty? Idź się pie** szczeniaku. .i.

ocenił(a) film na 3
SquizzI

Zamknij morde poprostu się nie Znasz na kinie i żeby cię zadowolić wystarczą efekty. Kolejny pusty gimbus na filmwebie. Oby więcej takich gówniarzy nie było

ocenił(a) film na 10
użytkownik usunięty
SquizzI

Zaczynasz się pluć gdy ktoś ci słusznie wypomni głupotę. Gdzie tu dojrzałość której brak wypominasz innym?

ocenił(a) film na 10

Ja pier** kolejny tard. Jaka słuszność ? Jego ? mam akceptować czyjeś oceny? Mi się film podoba i tyle a ty nazywasz to głupotą ? Następny idiota który ma problem z akceptacją czyjegoś zdania.

użytkownik usunięty
SquizzI

Nie chodzi o czyjeś zdanie, tylko sposób jego formułowania. Podoba ci się film ale nie potrafisz swojego stanowiska przedstawić bez ubliżania innym. Słowem, kolejny sfrustrowany dzieciuch który dostał internet o kilka lat za wcześnie... (tak, to o tobie) ;)

ocenił(a) film na 10

To przeczytaj całość dokładnie i zobacz kto zaczął tą bezsensowną dyskusje i sie odp***

użytkownik usunięty
SquizzI

Nie potrafiłeś uzasadnić własnej oceny i na post użytkownika Witcher83 odpowiedziałeś jak mało rozgarnięty szczeniak. Nazwałeś go trollem i zacząłeś wytykać oceny gier z jego profilu. Po kolejnej jego odpowiedzi już całkiem wymiękłeś i napisałeś: cool story bro. Na więcej cię nie było stać... ;)


"Przyczajony tygrys. Ukryty smok" jest akurat bardzo dobrym filmem w swoim gatunku i nie widzę powodu aby tą ocenę komuś wypominać. A gry komputerowe istnieją od kilkudziesięciu lat, można je oceniać na filmwebie i również nie widzę sensu dopierniczać się do osób je oceniających. Twoja forma obrony ogranicza się albo do atakowania adwersarzy ad personam, albo do filtrowania ich profili w poszukiwaniu haków.

ocenił(a) film na 10

Rozj*** polska mentalność. Pier** kraj z jeb** cwaniakami.

użytkownik usunięty
SquizzI

Rozumiem, że teraz piszesz o sobie?

ocenił(a) film na 10

1. Przeczytaj dokładnie całość od poczatku i zobacz kto zaczął bo nie ja napisałem "10? Nazywasz to arcydzielem? Masakra. Ile masz lat?" śmieć który dał 2 i myśli, że tylko on ma caję
2. nie jestem rozje** polakiem. tylko jestem zmuszony tu mieszkać

użytkownik usunięty
SquizzI

1. Zadał ci pytanie, a ty nie potrafiłeś mu NORMALNIE odpowiedzieć. Wystarczyło uzasadnić swoją ocenę. Gdyby się co do ciebie mylił, to potrafiłbyś mu odpowiedzieć i nie nazywałbyś go teraz śmieciem. Ciągle się pogrążasz...
2.Jesteś zmuszony? Jakież to przykre. Współczuję, naprawdę.

ocenił(a) film na 10

Faktycznie pytanie na poziomie. Dobra idz się pier** polska szmat**

użytkownik usunięty
SquizzI

I teraz mnie obrażasz. Pocieszny chłopiec. ;)

ocenił(a) film na 1

Kolego nie marnuj czasu, z kims kto zaczyna bluzgac kiedy zabraknie mu argumentow.. Ten film jest BARDZO zly, a moja ocena to 2 tylko dlatego, ze na roboty sie fajnie patrzy :)

ocenił(a) film na 1
Impuuk

Czy raczej kolezanko sadzac po avatarze.

użytkownik usunięty
Impuuk

Kolego. W awatarze mam aktorkę, Liv Ullmann. ;)

Co do filmu - oglądałem na dwa podejścia bo w połowie poczułem się zażenowany poziomem humoru i musiałem odpuścić na jakiś czas. Masakra.. ;)

Bay niszczy kino i niszczy gust młodzieży. Dziś wielu nastolatków uważa, że kino s-f wcale nie musi posiadać sensu, scenariusza, logiki.... Wystarczy trochę wybuchów i botoksowe lale wyginające się przy sportowych samochodach.

ocenił(a) film na 1

Stuprocentowe poparcie dla tych słów :)

ocenił(a) film na 10

No i mam wyjeb** na twoje zdanie i ocenę. To jest moja ocena i moje zdanie na temat tego filmu. Nie podoba ci się ? gówno mnie to obchodzi. Najwyraźniej ty masz z tym problem.

użytkownik usunięty
SquizzI

To ty masz problem. Jesteś nieokrzesanym, niewychowanym, wulgarnym, smarkatym imbecylem.
Myślisz, że przekleństwa ci coś dodadzą? Sprawią, że ludzie będą się z tobą liczyć? To nie piaskownica...

ocenił(a) film na 10

Taa. "Heh masz rację.
10 bez dwóch zdań dla całej trylogii." To jest mój pierwotny post. Zero wulgaryzmów i krytykowania czyjegoś zdania o ocenie filmu. A to odpowiedź "10? Nazywasz to arcydzielem? Masakra. Ile masz lat?" Ludzie tutaj nie szanują czyjegoś zdania i myślą, że będzie oceniane wg. ich kryteriów, a to co jest później to tylko moja obrona na te rozj** posty. Widać nie potrzebie wdawałem, się w tą dyskusję. Jak już pisałem ludzie są rozj** i 50% siedzi tu tylko po to, żeby jechać na innych. Ty w dodatku masz problem z przeglądem sytuacji i musisz dolewać oliwy do ognia. Weź spie** jak ci się coś nie podoba.

użytkownik usunięty
SquizzI

Wystarczyło odpisać: "Tak, uważam film za arcydzieło" albo "Nie jest arcydziełem ale mam sentyment do serialu animowanego i lubię to uniwersum". Mogłeś napisać cokolwiek,a le wybrałeś najgorsze: chamstwo.

Żalisz się że ludzie nie szanują czyjegoś zdania, a ty pokazałeś wielokrotnie w tym temacie, że nie szanujesz ludzi. Zamiast więc płakać w internecie mógłbyś się czasem zastanowić nad własnym zachowaniem.



"Widać nie potrzebie wdawałem, się w tą dyskusję."

Niepotrzebnie sprowadziłeś tą dyskusję do poziomu szamba. Twój pierwszy post był ok.



"Jak już pisałem ludzie są rozj** i 50% siedzi tu tylko po to, żeby jechać na innych"

A teraz pytanie za sto punktów: Kto w tym temacie najmocniej jedzie po innych? ;)



"Weź spie** jak ci się coś nie podoba."

Nie podoba mi się twoja postawa, język którym się posługujesz i dlatego właśnie się tu wypowiadam. Najchętniej byś głos odebrał ludziom którzy się z tobą nie zgadzają.

ocenił(a) film na 10

.i.

użytkownik usunięty
SquizzI

Nie spamuj mi w powiadomieniach., Jak nie masz nic do napisania to po prostu nie pisz...

ocenił(a) film na 10

Ale zamknij ten pie** pysk wyszczekana szmato.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones