PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651809}
7,7 12
ocen
7,7 10 1 12
Triplets
powrót do forum filmu Triplets

Bo by to byla wielka profanacja 'BLIZNIAKOW'. Po co zabijac legende podobnie jak z 'TERMINATOREM 5'...

punisher822_filmweb

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????? a może ktoś by chciał obejrzeć

Tibn

Zawsze by sie ktos znalazl ciekawy jak by wypadl film 'BLIZNIACY 2'. A tak na marginesie jak juz mowa o sequelach hitow z lat 80tych to bardziej bym chcial zobaczyc 'GLINIARZA Z BEVERLY HILLS 4' i 'GHOSTBUSTERS 3'. Co do 'GHOSTBUSTERS 3' to niestety marne szanse na sequel. Slyszalem plotki ze maja zrobic jakis remake a meska ekipe 'POGROMCOW' maja zagrac kobiety.

punisher822_filmweb

Ciekawy wybór też czekam na te tytuły

punisher822_filmweb

Ghostbusters będzie na 100% i tak jak mówisz, główne role zagrają kobiety. Między innymi ta gruba której jakoś nie trawię. Nie jestem gejem ale wolałbym Billa Muraya i Danny Aykroyda w obsadzie. Gliniarz słyszałem, że powstanie ale nie wiem ile w tym prawdy. Ja jeszcze nową część zabójczej broni bym zobaczył jeśli by podtrzymali ten sam klimat co w latach 80/90ch, no i czekam na remake Kickboxera.

Pijany_Mistrz

Widzialem zwiastuny nowego KICKBOXERA i poczulem niesmak jak zobaczylem ze nowym TONG PO bedzie ten drewniak z wrestlingu czyli BAUTISTA. Ten koles ostatnio jest wszedzie!!! Niedlugo otworze konserwe z mielonka i kto bedzie na wieczku? BAUTISTA! Albo pojde w nocy do lodowki po napoj a tam kto mi pokiwa z niej? BAUTISTA hehehehe!!! A tak juz na powaznie to boli mnie jak zabija sie kultowe legendarne filmy z lat 80-90tych niepotrzebnymi 'rimejkami'.

punisher822_filmweb

No właśnie kiedyś słyszałem, że Tony Jaa ma grać w tym filmie, byłem przekonany, że to właśnie on się wcieli w Tong Po. Może nie przypomina Tong Po z oryginału ale zagwarantowałby dobrą walkę. Teraz się okazuje, że nawet go nie będzie. Do Bautisty nic nie mam, ale też mi jakoś nie pasuje do Tong Po.

Pijany_Mistrz

Wogle z tym calym nowym KICKBOXEREM sa niezle jaja bo jeden z glownych bohaterow czyli aktor grajacy ERICA umiera chwile po zakonczeniu zdjec. Facet byl w swietnej formie fizycznej i niezle kopie ale umiera w wieku 42 lat. Jesli cie nadal ciekawi ten temat to aktor ktory zmarl to Darren Shahlavi

punisher822_filmweb

Wiem, o nim, tylko nie wiedziałem czy zdążył odegrać rolę Erica czy umarł przed kręceniem zdjęc do Kickboxera. Oglądałem ostatni film z Darrenem, gdzie główną rolę grał Van Damme, na końcu była informacja dotycząca śmierci Darrena. Zdziwiłem się bo tak jak mówisz, był mlody i w dobrej formie. Pamiętam, że walczył z Van Dammem, nie pamiętam tytułu. Co do Kickboxera, mam nadzieję, że pozostaną przy klimacie lat 80/90. Nie pójdą w stronę MMA, gdzie będą walczyć w klatce, na jakiejś imprezie dla wylansowanych bogaczy, bo to już nie będzie remake Kickboxera, tylko jakiegoś Fightera z Tatumem.

Pijany_Mistrz

Niestety po raz kolejny mialem racje... Nowy KICKBOXER to tak totalny gniot ze na serio sie chce wymiotowac. Scenariusz gra aktorska sceny walk i wykonanie to jak naplucie w twarz fanom starego KICKBOXERA. Bautista zbeszczescil swoja rola kultowa powstac Tonga Po... A scena jak JCVD ze swoim nowym uczniem bawi sie w kotka i myszke z masa uzbrojonych policjantow jest tak rzenujaca ze szok... Mialo byc smiesznie a wyszlo masakrycznie... Ehhh sam to zobacz to zrozumiesz me slowa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones