PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658236}

Tropiciele mogił 2

Grave Encounters 2
5,5 18 688
ocen
5,5 10 1 18688
Tropiciele mogił II
powrót do forum filmu Tropiciele mogił II

Podobne filmy

ocenił(a) film na 4

Zna ktoś podobne filmy? Nie chodzi mi o P A, lub Blair Witch Project, tylko o takie, w których są potwory lub duchy z strasznymi mordami :) Tylko, żeby to były filmy warte oglądania.

ocenił(a) film na 2
Crackarotto

Ja szczerze polecam emergo, w klimacie paranormala ale jak dla mnie dużo straszniejszy :)

ocenił(a) film na 10
Crackarotto

Ja polecam, według mnie jedne z najlepszych horrorów REC, tylko 1 i 2 część, 3 części się nie opłaca oglądać, ponieważ jest do bani
(Pierwsza i druga część REC była kręcona przez dwóch reżyserów, natomiast trzecią część robi już tylko jeden z nich, ale w 2013 ma wyjść czwarta część serii, którą robi już drugi z reżyserów, moim zdaniem ten lepszy, więc powinna być tak dobra jak pierwsze dwie części).
Polecam ci także The Tunel. Oby dwa filmy, które wymieniłem są jednymi z najlepszych i najstraszniejszych horrorów jakie kiedykolwiek oglądałem :)

ocenił(a) film na 10
Crackarotto

Bym zapomniałem jeszcze o filmie The Troll Hunter także świetny film
POLECAM!!! ;)

ocenił(a) film na 10
ProSzymOn

I także Project Monster

ocenił(a) film na 8
Crackarotto

kolega pytał o straszne duchy lub potwory a z spamu który wymieniłeś przestraszyć może tylko tunel 1 cała reszta to poprostu filmy kręcone kamerką a troll hunter to na dodatek gniot

ocenił(a) film na 10
Dworsky0

Za spam przepraszam nie dość, że jestem tu nowy, to próbowałem edytować tekst, ale jakiś błąd wyskakiwał. A co do filmów, to każdy ma inny gust, jak dla mnie te filmy są bardzo dobre. ;)

Crackarotto

Polecam Ci tajlandzki film "Shutter"

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 5
Crackarotto

V/H/S, Sinister, Kroniki Opętania.

Crackarotto

Gonjiam: Haunted Asylum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones