PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506641}
6,6 7
ocen
6,6 10 1 7

Tunnels
powrót do forum filmu Tunnels

Czy Moskit (Styks z pierwszej części) to Eddie styks? Czy w takim razie Elliott i Rebeki to siostry?

Gienek16

Ponieważ Moskit ponoć był ojcem Rebek, a Elliott wspomina w trzeciej części, że jest styksem i jest córką Moskita,a potem się okazuje, że ojcem Elliott jest Eddie. Jak to możliwe? Wiem mógł upozorować swoją śmierć ale jak? Ta sprawa nie daje mi spokoju :) Ktoś pomoże wyjaśnić?

Gienek16

Nie Eddie to nie Moskit.
Nie przypominam sobie, by Elliott mówiła, że Moskit jest jej ojcem. Wspominała jedynie, że jej ojcem jest granicznik.

Crys_Tam

W czwartej części gdy Dr Burrows i Will zostają okrążeni przez styksów i rebeki i ludzi z nowej germani to chcą, żeby Elliot oddała im wirusa i ona przychodzi z tym plecakiem i klanie, że jak wypuści spust z ręki to wybuchnie i wtedy ctuję "- Trochę za bardzo cię to bawi- stwierdziła Rebeka Druga-Zachowujesz się jak prawdziwy Styks. No, właśnie mówiłaś nam,że twój ojciec był Granicznikiem , ale nie wiemy czy możemy ci wierzyć. Kto to właściwie był?
-Cóż, nazywali go Moskitem- odparła Elliot ze złośliwym błyskiem w oku.
- Nie, to niemożliwe...-zaczęła Rebeka Druga.
-Mój ojciec nie żyje, a wy nie próbujcie mnie rozpraszać


I jeszcze Eddie mówi Drake'owi, że jest odpowiedzialny za śmierć Tama i Sary.

Gienek16

Bo Elliott zrobiła to złośliwie, po to aby dogryść Rebekom.
Ja to tak odebrałam.

Crys_Tam

Ja też na początku tak myślałam dobra może i tak.
Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones