PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231793}
5,3 12 695
ocen
5,3 10 1 12695
5,8 4
oceny krytyków
Turistas
powrót do forum filmu Turistas

Czego chcieć więcej od horroru? Bardzo dobry przyznaję. Chyba przestanę się sugerować
ocenami innych.

ocenił(a) film na 7
marcinbelc

Albo spróbuj na filmwebie szukać filmów a ocenę i komentarze czytaj z Imdb.
A co do filmu, mnie też zaskoczył, zaraz po tym filmie obejrzałem Perfect Gateway(Wyspa strachu ;p) i Ruins :)

ocenił(a) film na 6
adamwis25

fajne filmy lubie taki klimat, daleko od miasta wrecz kocham ♥

ocenił(a) film na 7
marcinbelc

Bardzo fajny film.

hans_83

Potwierdzam. Mi sie podobał......

katarina13

Misie to są w zoo...

ocenił(a) film na 8
marcinbelc

zgadzam sie, calkiem dobry film.

marcinbelc

Fakt. 5,3 dla tego szajsu to w zasadzie jak Oscar.

ocenił(a) film na 1
nbl_raziel

Czas przestać sugerować się ocenami innych. Znam przynajmniej 10 innych horrorów ze średnią 5,3, które są 10 razy lepsze od tego gniota.

Ultor

Dla mnie już za późno. Ale zasugerowałem się trailerem, a nie ocenami innych. Straciłem 50zł. i ze 2 godziny z życia.

ocenił(a) film na 1
nbl_raziel

50 złotych? Na Twoim miejscu, zgłosiłbym się do reżysera i poprosiłbym niegrzecznie o zwrot kasy ;)

ocenił(a) film na 6
Ultor

Dla mnie niezły, ale do dobrego mu brakuje, widziałam lepsze. Wolę chociażby "Wyspę strachu". Dlatego tutaj 6/10, dla "Wyspy strachu" zaś 7/10 :) Fajna jest.

ocenił(a) film na 7
monika220

Jak dla mnie film jest dobry,ciekawa fabuła,super krajobrazy.Jedynie na minus że niektóre sceny były kręcone w ciemnych miejscach,np.pod wodą w ciemnych grotach i mało co było akcje widać i na ogół co się dzieje.Ale reszta na plus.A co do Wyspa strachu to masz racje też mi się podobał,lubie filmy z takim letnim i wakacyjnym klimatem,z mieszanką grozy i strachu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones