PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260660}

Turniej

The Tournament
6,3 17 492
oceny
6,3 10 1 17492
5,3 3
oceny krytyków
Turniej
powrót do forum filmu Turniej

Powinni zrobić podobny film z troszkę inną fabułom o samych najlepszych zabójcach tylko z gwiazdorską obsadom :)

prof_mateusz27

Dokładnie

movies_2

wiesz z taką obsadą jak np. w Niezniszczalnych 2 co ?

prof_mateusz27

nie widziałem , ale widziałem Elitę zabójców i fajnie jakby była bardziej akcji .

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Obsada była nawet niezła, Pomysł na film niezły, wykonanie takie sobie jednakże.

prof_mateusz27

OM OM OM OM OM

ocenił(a) film na 6
prof_mateusz27

Ze znanymi aktorami i bardziej różnorodnymi umiejętnościami zabójców.

ocenił(a) film na 7
malysz369

skopali expendables 2 jest dużo słabszy od ex 1.
słabe dialogi mało akcji w akcji (konkretnej akcji) same efekty specjalne nie ma pokazanych umiejętności bohaterów tylko strzelanie;/

prof_mateusz27

Może i masz rację, ale to OM przeszkadza w odbiorze komentarza. Kiedy mówimy o rzeczowniku w liczbie pojedynczej (Dziewczyna - idę z dziewczyną) na końcu jest Ą, jeśli mówimy w liczbie mnogiej ( dałem kwiatka dwóm dziewczynom) używamy OM. Są wyjątki, ale to zasada ogólna. Także film z fabułą i obsadą. Przepraszam, musiałam :)

greenimagine

a przepraszam za błąd pospieszyłem się zbytnio :)

greenimagine

Nie musisz mi tłumaczyć ortografii, ale ok :)

prof_mateusz27

To nie było skierowane wyłącznie do Ciebie, wielu ludziom zdarza się popełniać podobne błędy. A tę zasadę przedstawiła mi bardzo dawno temu nauczycielka w podstawówce, dlatego postanowiłam się podzielić, może ktoś zapamięta :) Pozdrawiam.

greenimagine

Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej.

zaku0008

Ten jad to tak na co dzień czy tylko na święta? :) Niemniej dziękuję za gratulacje, bo ukończyłam, owszem (choć z mojego wcześniejszego komentarza wcale to nie wynika, więc pewnie zgadywałeś :)) Wesołych Świąt życzę! :)

prof_mateusz27

Już jest taki film "13"

lady_rosso

Oglądałem i mi się bardzo podobał, ale nie jest to o czym ja pisze.

ocenił(a) film na 9
prof_mateusz27

Podobne są POTĘPIONY i UNDERWORLD - PODZIEMNA WALKA, oba świetne

ocenił(a) film na 9
Luukasz

Przepraszam, UNDERGROUND.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones