PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464646}

Twarda sztuka

Wisegal
7,0 512
ocen
7,0 10 1 512
Twarda sztuka
powrót do forum filmu Twarda sztuka

Świetny filmik!

ocenił(a) film na 10

Muszę przyznać, że film był po prostu świetny. Wiele wysokobudżetowych produkcji z Hollywood nie dorasta mu do pięt. Naprawdę dobry scenariusz, fajny klimacik no i dobra gra wszystkich aktorów. Na szczególne uznanie zasługuję Alyssa Milano, na barkach której spoczywa cały film. Myślę, że po tym filmie ludzie w końcu załapią jaką dobrą jest ona aktorką. Polecam 9.5/10 ;)

LukC

Cześć. Mam do Ciebie pytanie. Wiesz może czy można jszcze ściągnąć ten film z jakiejś strony? Bo bardzo chciałabym go oglądnąć do tego z moją ulubioną aktorką. Czekam na odpowiedź.

ania040811

Dołaczam się do pytania ,osoby powyżej ;)

Blair

można ściągnąć z takiej tajnej hakerskiej stronki: google.pl

polecam i pzdr

LiMiTED_UNCUT

Na tornetach znalazlem:P
A film rzeczywiscie sympatyczny, calkiem przyjemnie sie ogladało. Tylko pierwsze pare minut jakies takie naiwne... jakby historia o 'Kopciuszku' lol bez przesady akcja sie dzieje sie przeciez w Stanach. A tam(i nie tylko tam) jak wiadomo mlode,ladne dziewczyny nie sa bezdomne.

ocenił(a) film na 10
koras85

Film jest na faktach oparty ;) Poza tym, w tamtych czasach wesoło nie było.

ocenił(a) film na 10
LukC

Skąd można ściągnąć napisy do tego filmu, bo nigdzie nie mogę znaleźć. Proszę o pomoc :)

ocenił(a) film na 7
paulinka_0x0

Napisy może będą na napiprojekt, ale pewna nie jestem.

ocenił(a) film na 7
The_Slayer

Nie ma napisów;( Ale film jest świetny, jak zawsze fajowsko wypadła Alyssa Milano. 10/10, tylko niektóre filmy są takie;)

ocenił(a) film na 7
The_Slayer

trafiłam na ten film przypadkiem i nie żałuje. bardzo dobry. do gry aktorów nie da się przyczepić. film nie zanudzał i był dobrze przemyślany. szkoda, że jest mało znany.

LeaMao

Także dziś obejżałem ten film.
podobał mi się, godny polecenia innym filmweb'owiczom.
Tak jak wyżej inni napisali, mi też się podobała gra Milano, tak po za tym jest bardzo podobna do pewnej osoby z rl u mnie:]
pozdro 600
hail SMG
emaka

ocenił(a) film na 7
LukC

ja mam pytanko:kto dawał show w pandora's box?właściwie to chodzi mi o tytuł piosenki,bardzo mi sie podobala:)pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
ewel88

Jeśli o tą Ci chodzi to w oryginale: Aretha Franklin - Respect
(http://www.youtube.com/watch?v=z0XAI-PFQcA)

LukC

czesc mam pytanko :) w tym filmie w scenie gdy Patty otwierała Night club zaspiewali swietna piosenke czy wiesz moze co to za tytul badz kto ja wykonuje?

LukC

jak go oglądaliście to ciekawe gdzie ? jak nie mozecie powiedziec skad bo cięzko go znaleśc? może sie wam z Czarodziejkami pomyliło?>

xxxfilmen

leciał w telewizji;]

ocenił(a) film na 10
xxxfilmen

Na dvd można dostać bez problemu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones