PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603016}

Twixt

4,5 998
ocen
4,5 10 1 998
5,0 3
oceny krytyków
Twixt
powrót do forum filmu Twixt

Hm....

ocenił(a) film na 3

Przez większość filmu ciągle nasuwała mi się myśl: co ja pacze?

ocenił(a) film na 5
perlis

Film momentami całkiem dobry, ale zdarzają się też chwile, gdy ma się mierność dominuje.
Całkiem dobra rola Kilmera, do połowy film jest bez zarzutu. Trochę dziwny, ale trzyma w napięci, no i wciąga widza. Niestety w połowie jakby zabrakło pomysłu. Film z całkiem dobrego zaczyna przemieniać się w nędzny horror bez pomysłu. Zaczynają się pojawiać te niby śmieszne wymalowane dzieci, udające wampiry. Tak się zastanawiałem czy mam się śmiać czy płakać jak je zobaczyłem, no i sposób w jaki historia jest opowiadana, strasznie się pogarsza.

ocenił(a) film na 3
kudlaty1125

Idealne rozwinięcie mojego "co ja pacze" :) Sama historia fajna, ale sposób przedstawienia zbyt hm... przekombinowany. Chociaż myślę, że dobrze oddaje pijackie delirium głównego bohatera.

użytkownik usunięty
perlis

Mnie też - ale zdjęcia były wspaniałe. Niektóre ujęcia to poetyckie, mroczne obrazy, trochę jak w ostatnich filmach von Triera. Warto obejrzeć, zrobić kilka screenshotów na tapety na pulpit. A potem skasować i zapomnieć :)

ocenił(a) film na 3

jak dla mnie były marnej jakości efekty komputerowy :)

ocenił(a) film na 3
perlis

W czasie "seansu" zadawałem sobie pytanie, po co ja to oglądam? Na szczęście zasnąłem :-|

ocenił(a) film na 1
azu

:-)

perlis

hahahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones