PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 153
oceny
7,3 10 1 85153
5,5 2
oceny krytyków
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

są jakiekolwiek wiadomości na temat 3 części filmu 3 metry nad niebem ? :) o czym on bedzie ?

wiktoria_22

i czy hache i babi wkońcu będą razem :) !

wiktoria_22

Jest na ten temat kilka tematów w dyskusjach przejrzyj sobie.

Honda_74

tak tylko ciekawią mnie konkretne wiadomosci :)

wiktoria_22

Konkretów to chyba na razie nie ma żadnych.

Honda_74

kurcze , nie moge juz doczekac sie 3 częsci :)

Honda_74

do Honda 74 :) z tego co wyczytałam tutaj to Ty się zajęłaś poprawnymi napisami do TGDT . Czyli , że znasz hiszpański :) stąd moje pytanie czy ogólnie tłumaczysz filmy czy to była tylko jednorazowa akcja?

mucka9999

To była tylko jednorazowa akcja.

Honda_74

Aa szkoda :| gdzie się tak hiszpańskiego nauczyłaś dobrze ? :-)

mucka9999

Sama i oglądając seriale. Jako pomoc służyła też wersja filmu z rosyjskimi napisami i rosyjskim dubbingiem.

Honda_74

oo to nawet znasz rosyjski :) zdolniacha

mucka9999

też sdzę , że film bardzo chu** jest przetłumaczony i dlatego zachęcam wszystkich (a ten kto nie zna) film z napisami !!! :)

wiktoria_22

Jak się cieszę że Babi będzie z Hache :D

muzycznaa

We włoskiej części Hache jest z Gin jednakże Federico Moccia w wywiadzie oznajmił że ma pomysł na całkiem inny scenariusz i ma odbiec całkiem od 3 części włoskiego Trzy Metry nad niebem i historia ma potoczyć się inaczej.

muzycznaa

Gdzieś ty wynalazła 3 część włoskiego Trzy Metry nad niebem? Były 2 tak jak w hiszpańskiej i niestety 3 nie będzie... Tak poza tym to Babi do pięt nie dorasta Gin.

użytkownik usunięty
theonlykind

zgodze sie tylko z 1 czescia Twiojej wypowiedzi.

Co do drugiej części to faktycznie hiszpanie się przymierzają do kręcenia 3 części, ale w listopadzie nie było o tym żadnej wzmianki :) 3 część mojej wypowiedzi podtrzymuje :)

użytkownik usunięty
theonlykind

mialam na mysli cz 1 i 2;p inaczej podzielilam;) nadal nie ma oficjalnych wzmianek;p

theonlykind

Mam nadzieję że będzie 3 Część.... To Babi jest prawdziwą miłością Hache. Z Gin może być szczęśliwy ale nie będzie do końca i nigdy nie będzie tak zakochany. W drugiej częśći myślałam że zginie i nawet mogłabym się z tym pogodzić by Umarli we trójkę Hache Babi i KAtina. Mogli by to zrobić dla Payo <3 Chce aby Hache i Babi byli szczęśliwi <3

Dzenna

Babi była pierwszą miłością co nie znaczy,że jedyną i prawdziwą. Ot zauroczenie młodości - każdy takie przeżył. Ja wolę GIN. Pasuje do niego idealnie. Jest o wiele bardziej interesująca niż nudna, ułożona Babi. Która w dodatku nie wie czego tak naprawdę chce. A do tego urodą do GIN nie dorasta.
Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 7
paulka865

zgadzam się w 100% z paulką ;)

wiktoria_22

Ja nie wiem, ale wszyscy tu krzycza ze Hache powinien byc z Babi, a ja powiem ze i ta Gin i ta Babi sa jakies dziwne delikatnie mowiąc i on powinien najlepiej zostać sam ( no wzglednie ze mną hehe :). Ale niewazne ja zobaczę i tak ze wzgledu na niego tylko :)

monia198923

haha względnie ze mną :) dobra jesteś ;)

użytkownik usunięty
monia198923

Jeśli oglądałaś film to Babi i Gin były dziwne, jeśli czytałaś książkę to Hache (Step) był ch^&* :D

ocenił(a) film na 6

no ale to w tej ksiażce nie ma napisane z kim jest hache?

użytkownik usunięty
AnulaxD_filmweb

to znaczy?

ocenił(a) film na 9

Wszyscy chcą żeby był z Babi xD A ja jakoś bardziej polubiłam Gin xD!

samanta666__

Ja też ;).

samanta666__

Powinien być z Gin, życie to nie bajka a filmów z bajkowym zakończeniem jest zdecydowanie za dużo :)

ManUtd10

dokładnie! Powinien być z Gin, pasują do siebie,fajna dziewczyna..

ocenił(a) film na 10
samanta666__

Ja też jak dla mnie Babi wykorzystała Hugo tam na plaży kochali się a pózniej ona mówi że za miesiąć wychodzi za mąż -.-

ocenił(a) film na 8
samanta666__

z Gin !

ocenił(a) film na 6
samanta666__

Przed chwilą obejrzałam obie części i jak czytam hasła "powinien być z tą lub tą" to klepię się w głowę, to przecież jest melodramat i jeżeli pojawi się 3 część to znowu stanie się coś strasznego znowu będzie płacz, lanie po mordzie, agresja i robienie szalonych rzeczy.. Zawiodłam się na 2 części bo jak już mu się wszystko spierB0liło to mocno liczyłam na samobójstwo z jego strony lub jakiś nieszczęśliwy wypadek a tu co?! happy end damn! niech Hache zginie w 3 części.. zobaczymy czy aktor jest faktycznie dobry i umie grać trupa. Dziękuje, dobranoc

ocenił(a) film na 9
Jull94

też czekałam na jakiś wypadek, bo wszystko do tego prowadziło. zwłaszcza w momencie skoku z motorem do morza, albo w ostatnim wyścigu .

samanta666__

ja chce żeby był z Babi ,ponieważ widać ,że nadal się kochają <3

ocenił(a) film na 7
monia198923

nie wiem w ogóle skąd ta Gin się wzięła...! jeszcze w dodatku go śledziła bo na wystawie zdjęć były zdjęcia jego i Babi. Jeśli mam wybierać między Babi a Gin to wolałabym, żeby był z Babi ale szczerze mówiąc on powinien być z Katiną! pasowaliby do siebie, ona jest śliczna i super się dogadują :) powinni być razem. Bardzo żal mi Katiny bo widać, że cierpi....

edytka_buziaczek

Po przeczytaniu obu czesci trzy metry nad niebem uwazam, ze nie trzeba tu niczego wiecej dodawac. Step (Hache) w koncu znalazl swoja milosc-Gin, Babi wyjdzie za maz i jeszcze chce zaprosic Stepa na swoj slub chociaz tyle sie przez nia nacierpial. To trzeba miec tupet!!!!!! Fakt, ze chetnie bym go znowu obejrzala w jakims filmie (przystojniacha z niego ahhh!!!!), ale juz sie dosyc nacierpiał i teraz niech mu tylko Gin przebaczy i zyja sobie dlugo i szczesliwie a Babi dalej bawi sie facetami, ale innymi.

zoska7777

Moim skromnym zdaniem dla tego filmu nie powinno być szczęśliwego zakończenia,
Ani Babi ani Gin nie powinny być z Hache. Bohater powinien zginąć. Nikt nie spodziewa się takiego zakończenia a jednak powinno stać się właśnie tak. Zakończenie zadziwiło i zaciekawiłoby publiczność niespodzianką, której nikt się nie spodziewał.

ashazyy

Zginąc??? A co on biedny winny ze ma takie problemy z tymi babami :))) Juz wole zeby został sam. Takie zakonczenie jak mowisz nie zaciekawiło by mnie tylko zupełnie dobiło.

monia198923

Ale jest kłamcą spotykał się z gin potem mówi babi że jest sam ....
i ten sam teks będziesz we mnie zakochana....

zoska7777

Tak myślę co ma mu gin wybaczać ? Sama chodziła i się kręciła po korytarzach a on jej wyraźnie powiedział postaram się wrócić i coś że będzie jutro.... a w końcu do gwałtu i tak chyba nie doszło ... przynajmniej nie jest to dokładnie pokazane.
Co do Babi to ona jest wyrachowana po matce.... ok on ją uderzył facet nigdy nie powinien kobiety uderzyć ale motyw jest taki nie oskarżasz swojego faceta o morderstwo gdy jego kumpel się ściga dla zasad bo chciał być z tobą ! kur...cze pieczone !
Zresztą po kij ten lamus przynosił drinki jak widział że ona się z innym całuje -.-
jakby katerina i jej chłopak nie mogli przyjść na te urodziny

ocenił(a) film na 8
monia198923

w trzeciej części powinno być tak... Babie ucieka sprzed ołtarza a Hache ją olewa hehe za to jak go potraktowała

madzix383

O tak, dobrze by tak było egoistce jednej. Szlachcianka sie znalazła mysli ze chocby nie wiem co to Hache czekac bedzie na nia z wywaloym jezorem. Ale Gin mi tez nie pasuje do niego. A moze zupełne zaskoczenie i para Hache i Katina ? hehe poleciałam z wyobraznia :)))

ocenił(a) film na 8
monia198923

też tak pomyślałam.... Hache i Katina górą!

ocenił(a) film na 8
madzix383

Pasują do siebie. Bo w sumie Babi trochę źle go potraktowała, a ta Gin go śledziła i obsesj na jego punkcie miała...

wiktoria_22

nie będzie 3 części

ocenił(a) film na 7
agnessa11_filmaniak

To potwierdzone info?

ocenił(a) film na 8
baka163

Bedzie, tytul to Wybacz, ale wciąż Cię kocham (2014)
Domyslam się że chodzi o to że Hache wciąż kocha Babi i wrócą do siebie :)
CZekam na 3 ii ostatnią część :))
WIKIPEDIA :D : http://pl.wikipedia.org/wiki/Mario_Casas

ocenił(a) film na 7
hugo_filmaniak

Super! Dzięki! Właśnie gdzieś na filmwebie kiedyś znalazłam nawet część fabuły 3 części i wydało mi się to dziwne, że nagle zrezygnowaliby z kręcenia. Zwłaszcza, że tyle osób na nią czeka ;)

ocenił(a) film na 8
baka163

ktoś pisał ze jest 3 cześć włoska a wie ktoś gdzie można ja obejrzeć ?

ocenił(a) film na 8
agata696

nie ma 3 włoskiej części. Podobno jest książka ale nie przetłumaczona na polski ... ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones