PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015105}
6,3 27 021
ocen
6,3 10 1 27021
6,6 17
ocen krytyków
Uśmiechnij się
powrót do forum filmu Uśmiechnij się

Niespecjalnie lubię horrory, ale ten bardzo mi się podobał.

blindtiger

Witam a czy w filmie są jakiekolwiek wątki homoseksualne ? nie przepadam za takimi filmami. Pozdrawiam Serdecznie !

ocenił(a) film na 5
KihyunJisoo

Nie, nie ma.

Tosia_5

Dziękuję !

KihyunJisoo

I to się chwali.

ocenił(a) film na 6
KihyunJisoo

nie ma gejów ale jest mudżyn! który jest chłopakiem głównej bohaterki, ale generalnie nie jest zbyt pozytywną postacią.. generalnie mudżyny w tym filmie nie są pozytywnymi postaciami i nie ma gejów więc odpada z oscarowej listy.

syc

A czy murzyn umiera chociaż?

użytkownik usunięty
WybrednyCham

Umiera, ale zmartwychwstaje i zostaje gejem.

ocenił(a) film na 8
WybrednyCham

nie, ale siedzi w więzieniu.

syc

Masz kompleks biednego bialaska z malym siusiaczkiem, czy ogolnie z twoim iq nadajesz sie tylko do odkrecania sloikow na zime ?

ocenił(a) film na 4
blindtiger

Co się się Panu w nim spodobało?
Mnie szybko rozczarował niechlujnymi cięciami montażowymi, bazowaniem na kliszy głupich decyzji oraz postaciami, które odrzucają próby zrozumienia dowodów świadczących o istnieniu pasożytniczego demona Hima.

ocenił(a) film na 9
religawojtek

Nie oglądałem wielu horrorów w życiu, nie jest to mój ulubiony gatunek, ale ten trzymał w napięciu, nie obrzydzał wielością brutalnych scen i "flaków na wierzchu". Poczytałem o demonie Him, o którym piszesz i w sumie rzeczywiście to chyba jakiś jego odpowiednik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones