PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331270}
6,9 45 684
oceny
6,9 10 1 45684
4,1 8
ocen krytyków
U Pana Boga w ogródku
powrót do forum filmu U Pana Boga w ogródku

Kręcone w moim mieście wszystkie 3 części. W tej byłam nawet statystką ;D

mysuperherojoker

Jaka duma, jeśli mieszkasz w tym mieście to wiesz, że jego wizerunek został lekko rzecz ujmując spaczony.

ocenił(a) film na 7
Pseudoautochton

podlaskie to najbardziej zadupne województwo w Polsce... 60 osób na km kwadratowy. Dla porównania Małopolskie = 220 ludzi, Śląskie = 370, Mazowieckie = 140, srednia Polska = 120.

szymon0018

Głupców nie sieją sami się rodzą. Oceniasz rejony względem gęstości zaludnienia i wg ciebie im mniejszy wskaźnik tym większe "zadupie"?
No to prawdziwe eldorado to: Indie (354,7 osób/km2) wschodnie Chiny (600–1000) i Bangladesz (1055) - najbiedniejsze państwo świata.
Natomiast prawdziwe zadupia (mniejsza gęstość niż Podlasie) to: Kanada (3,5 osoby/km2), Australia (3), Norwegia (14,7), nawet Stany Zjednoczone (30,2).
Najpierw rozeznaj się w sytuacji zanim zaczniesz coś pisać bo tylko się błaźnisz pajacu.

ocenił(a) film na 9
Pseudoautochton

Mądrego to i przyjemnie posłuchać (w tym przypadku poczytać:))

ocenił(a) film na 7
Pseudoautochton

Kolejne przykłady-Islandia 2.7 os./km2
Nowa Zelandia 15
Arabia saudyjska 12
Finlandia 15
Szwecja 20
ZEA 30

ocenił(a) film na 9
szymon0018

Czy człowiek gnieżdżący się na człowieku to powód do dumy? Około jednej trzeciej Podlasia to lasy. Mamy cztery parki narodowe, trzy krajobrazowe i osiemdziesiąt siedem parków przyrody. Nasze województwo jest najbardziej zróżnicowanym kulturowo i etnicznie regionem Polski. W dodatku mamy jeden z najwyższych w Europie wskaźników rozwoju społecznego. Nie wyjeżdżaj z tą gęstością zaludnienia, bo to jest dla nas raczej atut.

ocenił(a) film na 7
Venus91

Właśnie. Chyba,że dla kogoś ideałem jest Holandia z ludzikiem na ludziku i wąziutkimi uliczkami.

ocenił(a) film na 6
Venus91

Podlasie jest spoko, ale memy o was też są bardzo fajne. Tylko dystans nas uratuje.

ocenił(a) film na 8
szymon0018

Jestem Ślązakiem, ale ty się chyba pchasz do gipsu. Podlasie jest piękne.

ocenił(a) film na 8
mysuperherojoker

To napisz, proszę, gdzie jest i w jakiej parafii kościół proboszcza, ten z białą wieżą. Przeglądnąłem kilka zdjęć kościołów w Tykocinie, Supraślu, Sokółce - nie za bardzo mi pasują.

ocenił(a) film na 8
Wydmin

W Supraślu

ocenił(a) film na 8
mysuperherojoker

Brawo Ty, i brawo my, podlasianie :)

ocenił(a) film na 6
mysuperherojoker

W 1. części komendant policji wykorzystuje seksualnie jakąś Rosjankę, w 2. jest konfidentem (przez niego omal nie zabito jego córki). Na Podlasie, a jak!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones