PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108346}
7,2 17 647
ocen
7,2 10 1 17647
6,0 2
oceny krytyków
Ucieczka w milczenie
powrót do forum filmu Ucieczka w milczenie

Gra aktorska...

ocenił(a) film na 9

Obejrzałam film wczoraj i jestem mile zaskoczona - podobał mi się bardzo, bardzo, bardzo!
Chciałam jednak wypowiedzieć się na temat gry aktorskiej Kristen Stewart.
Moim zdaniem zagrała identycznie jak w filmie "Zmierzch"(tak, tak, wiem "Speak" było wcześniej), tyle, że w "Speak" jej gra tj. niezbyt inteligentna mina, ociężałość, kulawość i drętwota pasowały(przecież wcielała się w postać ofiary gwałtu), natomiast w "Zmierzchu"... A więc moje zdanie, hm... uważam, że Kristen Stewart poprostu uczy się na pamięć roli i recytuje ją, w każdym filmie jest taka sama, nie kreuje postaci, nie tworzy nic nowego. Lekko rozchylone usta i drętwe ruchy - taka jest w każdym filmie. Dokładnie taka sama. No i powiedzcie - czy taką osobę można nazwać aktorką? Skoro poprostu jest hm... sobą?

alpm

Wiesz, co do tego, że wyglądała na ociężałą i drętwa... nie każda osoba, która jest ofiara gwałtu nie musi być roztrzepana we łzach i np. się tnie. Kristen wg mnie zagrała dobrze, chociaż zgodzę się z tym co napisałaś, iż w każdym filmie jest identyczna. Moim zdaniem nie zupełnie taka sama i na pewno nie we wszystkich, ale głownie tak. Ogólnie film bardzo mi się podobał.

maddenka_gc

Hm... Kristen gra jakoś tak dziwnie. Jej rozwarte wargi nie podobają mi się, choć film speak bardzo mi się podobał. Uważam, że mogłaby bardziej się postarać grając w filmach. Choć z drugiej strony, jeśli byłaby złą aktorką, czego ja nie mówię, to na pewno nie zagrałaby w tylku filmach. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones