PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108346}
10 996
chce zobaczyć
6,0 2
oceny krytyków
Ucieczka w milczenie
powrót do forum filmu Ucieczka w milczenie

Zostaje na długo w pamięci. Wszystkie role naprawdę dobrze zagrane i szczerze mówiąc męczy mnie już ciągła debata pt. "czy Stewart jest dobrą czy złą aktorką". Na każdym możliwym forum jedno i to samo. Poza tym o ile dobrze kojarzę dziewczyna zagrała w kilku znanych produkcjach, a ten Zmierzch ciągle na tapecie... drażnią mnie recenzje filmu sprzed pięciu lat zaczynające się od "a bo w Zmierzchu...". No ludzie oceniacie ten konkretny film, czy wciąż wylewacie żale, że czyjaś wizja książkowej bohaterki okazała się inna niż wasza?
Speak jest naprawdę dobrym filmem, zdecydowanie polecam, warto pooglądać na spokojnie, poprzeżywać i spróbować skupić się na problematyce filmu, na historii tej dziewczyny, zamiast tworzyć jakieś wymuszone problemy z cyku "a widzieliście jak ona zmrużyła oko w czwartej minucie filmu, a krzywo usiadła, a dziwnie chodzi".... warto:) Polecam!

ocenił(a) film na 8
Caramel_Crisp

zgadzam się. bardzo dobry film. daje 8/10. korci mnie 9, ale może nie będę przesadzać. przed chwilą skończyłam oglądać. film mnie naprawdę zaskoczył i bardzo poruszył. przyznam się, że właśnie dochodzę do siebie po ostrym wybuchu płaczu, a raczej mi się to nie zdarza. historia tej dziewczyny jest naprawdę poruszająca. duży szacunek dla Kristen za tę rolę. pozostali aktorzy też świetni. oby więcej takich produkcji ze Stanów. myślę, że wiele filmów przez swoje durne scenariusze marnuje potencjał aktorów.

ocenił(a) film na 8
nat_2

Jak wyżej, zgadzam się w 100%. Ostatnia scena, gdy rozmawia z matką...a właściwie widać tylko rozmowę ale już bez słów. Niesamowity film, zdecydowanie pozostający w pamięci.

chaciska

zgadzam się także z wami w 100%,pozostaje w pamięci,porusza,skłania do podjęcia przemyśleń,zakończenie odnawia jednak wiarę w dobro ludzi.

Caramel_Crisp

całkowicie się zgadzam. film świetny, poruszający i na pewno na długo zostanie w pamięci. właśnie skończyłam oglądać i jestem pod wrażeniem. oby więcej takich filmów

fisia_mt

film byl swietny i bardzo realistyczny, niestety do momentu, gdy zaczela rozmawiac z kolezanka. niestety
hoolywood (nie wiem, czy tak bylo rowniez w ksiazce) musi pokazac happy end! film bylby niesamowity, gdyby
to pomineli. mimo tego 7/10 za doskonale kreacjie melindy i jej matki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones