PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108346}
7,2 17 641
ocen
7,2 10 1 17641
Ucieczka w milczenie
powrót do forum filmu Ucieczka w milczenie

przepiękny!!

ocenił(a) film na 10

poprostu ryczałąm na nim jak bóbr! W tym filmie Kristen pokazała co potrafi! Wiele osób twierdzi że ona nie potrafi grać mimo że obejrzeli tylko zmierzch! Ale ona jest naprawdę świetną aktorką i wspaniale potrafi zagrać uczucia!

Osekreble

ja tam wielka fanka zmierzchu nie jestem ale z kristen widziałam prawie wszystkie filmy :p wcale nie jest taka złą aktorką :D szkoda tylko ze stała się sławna przez taki cienki film :|
speak bardzo mi się podobał :D chce sobie tez kupić książkę :D ciekawe czy będzie tak samo fajna ^^ a za film daje 9/1O ;D

ocenił(a) film na 9
KAOS_79

no wlasnie, njagorsze jest to ze teraz wiekszosc kojazy ja z jej najgorszego filmu i wiaza ja z nim, czego zreszta jak sama sie wypowiadala - nie chce

ocenił(a) film na 9
Osekreble

Zgadzam się film piękny.
i choć Kristen Stewart nie zachwyca w Zmierzchu w innych filmach, taki jak ten, pokazuje na co ją stać.
Ciekawie dobiera tez filmy w których gra... trudne role, polecam Cake Eaters.

p_marzena

wiem,że już o tym było, ale czy możecie mi podpowiedzieć, gdzie można ten film obejrzeć? ewentualnie kupić?

smerelerk

ja ściągnęłam na aresie :p ale jest tylko z napisami.

KAOS_79

obejrzałam ostatecznie na youtube. Film niesamowity... bardzo bym chciała mieć go na płycie, ale szukałam w necie gdzie można kupić i wychodzi na to, że w Polsce się nie da.. albo ja nie umiem szukać :(
Jeśli ktoś ma możliwość zgrania na płytę i chciałby się podzielić to będę bardzo wdzięczna, oczywiście pokryję ewentualne koszty.Może być tylko po angielsku(język to nie problem). :)

smerelerk

tu jest http:// www.min inova.org/tor/2934185

ocenił(a) film na 5
Osekreble

świetny film- prawdziwy, nienadęty i dobrze przedstawiony. Kristen naprawdę dobrze zagrała tę rolę, jestem pod dużym wrażeniem. Polecam!

Isabella_

Zgadzam się ;) Film naprawdę świetny ;)
Polecam.

Anka_53

Kocham ten film. Jest jednym z dwóch moich ulubionych :)
Wiem, że nie jest to jakieś arcydzieło z grą aktorską - cudem świata, ale za każdym razem, gdy oglądam, bardzo mnie porusza.

ocenił(a) film na 8
Osekreble

Też ogłądałam ten film ale niestety nie w naszej telewizji. I bardzo mi się podobał. A Kristen w nim świetnie zagrała. To był jeden z tych filmów przy którym zasiadłam nie przywiązując zbytniej uwagi a w trakcie oglądania pogrążyłam się do końca w filmie. Jedna osoba się tutaj wypowiada jak typowy krytyk. A prawda jest taka,że oglądasz to co cię rusza. Niektórzy nie oglądną filmu w którym co pięć minut ktoś nie ginie. Książkę też czytałam i jest lepsza od filmu.

ocenił(a) film na 9
Osekreble

Popieram film jest cudowny. Kristen naprawdę ma szansę zostać wspaniałą aktorką. Mam nadzieje, że sława która na nią spadła po zmierzchu nie odbije się na niej negatywnie :) go Kristen! :D

Kornik_4

ja bym była o nią spokojna, myślę, że jak na razie świetnie sobie radzi, potrafi zachować zdrowy rozsądek mimo tego całego (chorego jak na mój gust)szumu wokół niej i reszty ekipy Twillight. Uważam, że niewiele aktorek umiałoby tak dobrze zagrać rolę Melindy, czytałam książkę i byłam pod wrażeniem, kiedy zobaczyłam, że tak młoda aktorka sprostała niełatwej roli. Z niecierpliwością czekam na resztę filmów z Kristen, mam nadzieję, że w Polsce będą wyświetlane. TEAM KRISTEN :)

smerelerk

Tak na marginesie, jeśli ktoś jeszcze nie widział, to radzę obejrzeć zwiastun "The Runaways". Wyszedł kilka dni temu i jest imo świetny :)
http://www.youtube.com/watch?v=yBQ0FU9ALdQ
Tylko właśnie trzeba trzymać kciuki, żeby film puścili w Polsce.

użytkownik usunięty
Osekreble

Zgadzam sie z tym, ze ten film jest swietny.Równiez sie popłakam, co zadko mi sie zdarza :]

ocenił(a) film na 8

Znacie może podobne filmy? Chodzi mi tutaj zwłaszcza o historie młodych ludzi "z problemami", nieprzystosowanych do życia itp.
Poza tym powiem, że film bardzo przypadł mi do gustu, przede wszystkim klimatem i taką spokojną fabułą, bez sztuczności...

użytkownik usunięty
k_a_h_a

-Szkolny terror (2005)- podobna tematyka - dziewczyna dreczona przez wszystkich,depresja
-Trzynastka (2003)
-Nieletnia matka (1998)
-Odzyskać córkę (2006)
-Twarda sztuka (2007)
-Prawdziwe dziecko (2005)
-Piękna i szalona (2001)

ocenił(a) film na 8

dzięki za info :) w tv będą "fiołkowe perfumy" filmu nie oglądałam (więc mam zamiar to zrobić), ale to też podobna tematyka z tego co czytałam

użytkownik usunięty
k_a_h_a

a super :) dzieki

k_a_h_a

z filmów o pobnej tematyce polecam "2:37", na mnie zrobił olrzymie wrażenie... mocno porusza...

smerelerk

oczywiście miało być podobnej tematyce ;)

ocenił(a) film na 10
Osekreble

Ja też się zgadzam. Piękny, poruszający film. Uważam, że Kristen Stewart zagrała w nim świetnie. ;) Polecam.

ocenił(a) film na 5
Osekreble

A mi się ten film nie podoba.

...
<>

użytkownik usunięty
Ardnas

Nie kazdemu musi. Dobrez ze przymajmniej nie jedziesz po nas, bo z reguly osobie ktorej sie nie podoba dany film jedzie po pozostaych ze sa glupi bo sie im podoba :p

Ja uważam, że to jest najlepszy film Kristen. Nadaje się do ról "cierpiących w samotności", ale najgorsze jest to, że w każdym filmie ma identyczny "cierpiący" wyraz twarzy.... Sama nie wiem czy jest dobrą aktorką czy złą i nie mnie to oceniac. Wiem tylko, że ma przed sobą świetlaną przyszłośc po swoim "najsławniejszym" filmie czyli "Zmierzchu".

ocenił(a) film na 9
wiolnik4

Film jest genialny. Jeden z moich ulubionych. :D
Czytałam też książkę i muszę powiedziec, że jest jeszcze lepsza niż film. Książka nosi nazwę "Mów" a autroką jes Laurie Halse Anderson. Polecam do przeczytania.
A co do gry Kriten Stewart to fajnie zagrała i myślę,że to jest jej najlepsza rola.

ocenił(a) film na 9
pacia1116

Badzo mnie poruszył, pewnie dlatego, ze ostatio miekki sie robie.

ocenił(a) film na 9
Legendary

piękny film, przez 3/4 cały czas płakałam, niesamowity... gra Kristen świetna i choć widziałam sporo filmów z nią w roli głównej to ten zrobił na mnie takie wrażenie, że wow!

ocenił(a) film na 10
czapka_z_daszkiem

bardzo wzruszajacy poryczałam sobie, mimo iz mało ma kwesti do mówieni świetnie sobie poradziła, i co nie umie wyrażać emocji? a swoja droga ostatnio czytałam ta ksiązke speak i dopiero pózniej skojarzyłam...że to na podstawie niej zrobili film...

ocenił(a) film na 8
sonnenEW

film naprawde dobry. A co do Kristen to do zmierzchu się nie nadaje. Nie jestem wielbicielem tej sagi ale w tej roli się nie odnalazła.:/

tomaszek1313

Na mnie większe wrazenie zrobił film ,niż książka

ocenił(a) film na 9
Osekreble

zgadzam się z tobą, świetny film. Po jego obejrzeniu muszę stwierdzić że gra Kristen jest fenomenalna, a mówi to osoba niecierpiąca Zmierzchu :) Naprawdę genialnie przekazała wszystkie te emocje, również beczałam na filmie :) co dla mnie jest plusem bo to znaczy że film naprawdę potrafi ruszyć serducho. Tematyka filmu niby nie jest jakaś wyrafinowana a jednocześnie jest bardzo prawdziwa, w filmie nie widać sztuczności. Jeszcze raz świetny film, pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
ania5766

Dajcie spokój, to film o dziewczynie z głęboką depresją a co za tym idzie Kristen S. była stworzona do tej roli. Zauważyliście że ona każde uczucie wyraża taką samą miną ( ale ok, czasem się uśmiechnie, ale nie więcej niż trzy razy na film) :)

ocenił(a) film na 7
ania5766

Mi podobało się to, że ten film jest taki życiowy. Rodzice sztampowo pytający co w szkole, niepodejrzewający jakie problemy może mieć ich córka. Widzieli, że coś jest nie tak, ale nie zastanawiali się nad przyczyną. Ich niezauważenie problemu nie wynikało ze złej woli, nie byli samolubnymi bogaczami, sztuczną idealną rodzinką, patologią ani karierowiczami. Po prostu jakoś zajęli się swoimi sprawami i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones