Ten film ma wygasłe prawa autorskie tak więc pobieranie go z sieci jest całkowicie legalne. Można go nawet zobaczyć na youtube:) Posiada on licencje Public Domain:) Zapraszam do odwiedzenia forum www.inoldcinema.co.cc gdzie znajdziecie także pare innych ciekawych pozycji:)
Filmy nalezy kupowac,a nie pobierac. Wlasnie dzisiaj kupilem "Ucieczke z
Sobiboru" za 5zl w Media Markt i duzo innych cennych filmow za smieszne
pieniadze,poniewaz zaczynaja sie bardzo duze przeceny.
Ogladanie filmu z plyty DVD daja wiekszy komfort i przyjemnosc.
czyli jak już ściągnąłem film to teraz wystarczy, że zgram go sobie na płytę DVD i wtedy będę miał 'większy komfort i przyjemność oglądania'? teraz tylko trzeba zaaplikować nagraną płytę z powrotem do napędu DVD i.. cieszyć się filmem - tak zrobię!
"Ogladanie filmu z plyty DVD daja wiekszy komfort i przyjemnosc."
Taką samą przyjemność mogę sobie zrobić również ze ściągniętego filmu.
Wystarczy że pobrany film skopiuję sobie na PenDriva. A następnie PenDriva podłączę do portu USB w moim odtwarzaczu DVD.
Ale oryginalnymi płytami z filmem też nie pogardzę. Lubię mieć oryginalne płyty ze swoimi ulubionymi filmami, bo na takich płytach są zazwyczaj jeszcze dodatki. np. teledyski ze ścieżką dźwiękową, albo materiały o powstawaniu filmu.