PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11312}

Uciekinier

The Running Man
6,7 27 917
ocen
6,7 10 1 27917
5,9 13
ocen krytyków
Uciekinier
powrót do forum filmu Uciekinier

Pewni ludzie strasznie ten film krytykują. Ja jednak, może z racji tego, że fanem Kinga nie jestem (jest dla mnie człowiekiem jednej książki... zgadnijcie jakiej), omawianej "ekranizacji" nie mam nic do zarzucenia. Schwarzenegger i jego "jednolinijkowce" dodają smaczku tej pięknej produkcji wypełnionej klimatem lat 80-tych i niezamierzym komizmem. Do tego film z racji swej prostoty i głębi jednocześnie, może skłonić jakieś "karczki" do refleksji... Hmmm... Dobrze... Może jednak nie przesadzajmy :) Podsumowując: Dobry kicz cieszący oko.

King tyle genialnych książek napisał więc nie mam pojęcia, o którą ci chodzi więc byłbym wdzięczny gdybyś mnie oświecił;)
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
doggD_iL_

Oczywiście chodzi mi o "Lśnienie".

Nie mówię oczywiście, że King pisze złe książki... Po prostu dla mnie są to średniaki. Ale ja ogólnie za książkowymi horrorami nie przepadam. Tzn. tymi "współczesnymi". Bo Lovecraft to klasa sama w sobie. Ze współczesnych cenie sobie Clive'a Barkera.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones