PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615}

Upadłe anioły

Duo luo tian shi
7,7 12 317
ocen
7,7 10 1 12317
7,9 8
ocen krytyków
Upadłe anioły
powrót do forum filmu Upadłe anioły

Karmacoma

ocenił(a) film na 10

Próbowałem znaleźć, ale nie znalazłem. Próbowałem zapomnieć, ale nie zapomniałem. Czy ktoś może mi powiedzieć co to za wersję "Karmacomy" Massive Attack słychać w "Upadłych aniłoach" ?
Numer ma takie wymieszanie języków, może ten ich kantoński i mandaryński, ale w refrenie słychać wyraźnie "cause im cool". IMDB mi nic nie pomogło. Niech ktoś napiszę jak się to dokładnie nazywa. Albo lepiej mi wyśle bo już żyć bez tego nie potrafie.
Sam film to jest coś czego raczej się nie da opisać właściwie. Jak będe gotowy to jednak to zrobie :]

ocenił(a) film na 10
Picu

Hej, jeśli wciąż jesteś zainteresowany, to posiadam całą ścieżkę dźwiękową do Upadłych Aniołów, jest tam również piosenka, o której mówisz, więc jeśli chcesz, pisz na maila: kati179@wp.pl. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
Picu

hehehe wyglada na to ze Massive Attack zrobił plagiat :p ... Album z Karmacoma wyszedł napewno po 1995 roku ... a w tym na ekranach kin zagoscił Fallen Angels, ten kawałek pojawia się w filmie w az 3 wersjach :p ... w kazdej wersji jest ten sam bit, ale coś jest inaczej, wystarczy się pozadnie zbakać i wszystko jasne! ...

ocenił(a) film na 10
mieszkoxxx

E tam, z definicji plagiaty to robią beztalencia, Massive Attack nie da rady się podpiąć - "Karmacoma" jest z krążka "Protection" .....> 1994 <.... ta dam ;p Więc było to raczej na zasadzie przychodzi Wong Kar Wai do nich i mówi: fajny ten wasz numer, ale ja go pocisnę po kantońsku, będzie git! No to oni powiedzieli: aha no spoko. :p
Zresztą Wong z Doylem zrobili później teledysk do "6 Days" DJ Shadowa, więc widać, że sobie lubią posłuchać takiej nuty.
Ale wiesz o co chodzi :D Zwłaszcza w połączeniu ze scenami z filmu (wykonywanie zleceń) wszystko jasne. Ja nawet czasem rozumiem o co chodzi temu co to śpiewa - cause im cool.
Dzięki uprzejmości sympatycznej koleżanki mam te kawałki - więc jakby co.

Picu

To zależy co pojmujesz przez "jakby co". Jeżeli chodzi o coś w stylu "jeżeli komuś również muzyka wyjść z głowy nie może, to ja bardzo chętnie się skontaktuję i podeślę stosowne pliki" to obawiem się, że właśnie zaistniała taka sytuacja. Zlituj się, bo powoli już żyć bez tego nie mogę
[yukkie@wp.pl - będę wdzięczna ^^"].

ocenił(a) film na 10
Picu

hehehe z próżności nie chciało mi się sprawdzić z którego roku jest album Protection :p ... wole jednak kawałek z soundtracka w kilku wersjach niz Karmacome ... nawet jezeli to podróba!
U Wong Kar-Waia podoba mi się doskonała synchronizacja dzwięku z obrazem, zdjęcia wygladaja tak jakby zawsze były kręcone z ręki, przez co widz czuje sie jakby był w samym centrum akcji, kamera podąża za kazdym z bochaterów niczym cień ...
Fajny jest motyw z zabójstwami, na poczatku muzyka ilusrtruje spokuj i opanowanie zabójcy, w drugim zleceniu gdy assassin przechodzi przez salon fryzjerski nagle otwieraqją się drzwi i wyłazi jakis "wąsaty Arab z dzieckiem", i naraz taki dzwięk szarpanej struny :p ...
A gdy robi się gorąco, to dzwięki zaczynają rozsypywać się niczym stłuczone szkło ... to samo tyczy się zdjęc, które potrafią w jednej chwili podkrecić tempo do maksimum!

ocenił(a) film na 9
Picu

Witajcie,
panie i panowie aby nie przeciagac wzroku przejde do sedna w roku 1995 wychodza kolejne single karmacoma i jest tego duzo !
wszystko jest massive z tym ze rozni dj to miksuja itp
tam jest okolo, bo to dawno bylo, 6-7 roznych wersji pamietam jak dzis
bo... upalony w 3-piz... siedzielismy i zalatwieni ta plyta wciaz roznymi wersjami karmy gdzie w czasie tym lecialy reklama
ogolnie zrobila sie masakra na ekranie pozniej poszedl TOOL
ale polecam rowniez Inertia Creeps z singli wersja :
W 1998 wychodzi caly zestaw sigli "singles 90/98" i tutaj chyba to bedzie 7 plyta ktora zawiera karme

Karmacoma[Album Version] - DelNaja, Locke, Marshall ... 5:18
Composed by: DelNaja, Locke, Marshall, Norfolk, Tricky, Vowles
Karmacoma[Portishead Experience] - DelNaja, Locke, Marshall ... 4:00
Composed by: DelNaja, Locke, Marshall, Norfolk, Tricky, Vowles
Karmacoma[Napoli Trip] - DelNaja, Locke, Marshall ... 6:07
Composed by: DelNaja, Locke, Marshall, Norfolk, Tricky, Vowles
Performed by: Massive Attack, Almamegretta
Karmacoma[U.N.K.L.E. Situation] - DelNaja, Locke, Marshall ... 5:38
Composed by: DelNaja, Locke, Marshall, Norfolk, Tricky, Vowles
Performed by: Massive Attack, Dj Shadow
Karmacoma[Bumper Ball Dub] - DelNaja, Locke, Marshall ... 5:59
Composed by: DelNaja, Locke, Marshall, Norfolk, Tricky, Vowles
Karmacoma[Ventom Dub Special] - DelNaja, Locke, Marshall ... 6:05
Composed by: DelNaja, Locke, Marshall, Norfolk, Tricky, Vowles

Massive Attack Vs. Mad Professor - Bumper Ball Dub (Karmacoma)

Na tych płytach zostala dolaczona karma
1994 Protection 5:16 Virgin AMG Track Picks
Protection, Karmacoma, Weather Storm
1995 Rebirth of Cool, Vol. 5 [UK] 3:56 4th & Broadway AMG Track Picks
Friendly Pressure, Karmacoma, Hell Is Around the Corner, Bug Powder Dust, Nouveau Western, Get It Together
1995 Wasted 5:56 Volume AMG Track Picks
Reefer Spin in the Galaxy, Hyperreal, Lick Wid Nit Wit, Belfast/Wasted, Karmacoma, Lanx 3, En Trange to Exit
1995 Wasted: Best of Volume Part One Caroline
1996 Headz II: Part A Mo' Wax AMG Track Picks
The Real Thing, My Bloody Valentine, Covert Action, Concentric Circle, Spacewalk
1996 Later, Vol. 2: Slow Beats 4:42 Island
1996 The Number One Rap Album PolyGram TV
1996 This Is Trip-Hop [Phantom] Phantom AMG Track Picks
Birth, Karmacoma, Age of Consent
1997 187: The Music 5:21 Atlantic AMG Track Picks
Release Yo' Delf, Raincry, Mankind, Pt. 2
1997 Future: A Journey Through the Electric Underground 5:55 Virgin
1998 Singles 90/98 5:18 Virgin
2001 MTV Extreme 5:07 Import AMG Track Picks
Milk, Karmacoma, The Glass Bead Game, Out of Control, Jump N' Shout, The All the All
2001 Protection/No Protection 5:16 EMI AMG Track Picks
Protection, Karmacoma, Spying Glass
2002 10 Years Later with Jools Holland WEA International
2002 Blue Lines/Protection/Mezzanine 5:16 Virgin
2004 DJ-Kicks 6:05 K7 AMG Track Picks
Non Non Non, Aftermath, Karmacoma, Rock Steady
2004 Zen, Vol. 2 EMI
2005 Another World Is Possible 3:58 Uncivilized World
2005 The Work of Jonathan Glazer [DVD] Palm
2006 Bite Size Massive Attack Virgin
2006 Collected [DualDisc] 5:14 Virgin AMG Track Picks
Butterfly Caught, Unfinished Sympathy, Live With Me, Incantations, Black Melt, I Against I, Karmacoma, Special Cases, Live With Me
2006 Collected 5:14 Virgin AMG Track Picks
Teardrop, Inertia Creeps, What Your Soul Sings, Live With Me
Chillout Classics [MOS] 4:17 Ministry Of Sound
Indie World EMI
Protection: The Remixes Virgin

ocenił(a) film na 9
markin

to jest ów Inertia

Massive Attack - Inertia Creeps (Manic Street Preachers Version)

ocenił(a) film na 10
markin

Massive Attack - Inertia Creeps (Manic Street Preachers Version) jest z 1998 roku, wiem ze jeden kawałek z tej płyty jest w filmie Stygmaty, a nie Fallen Angels ... . mam kilka wersji karmacomy i porównałem kazdą z nich z kawałkiem z filmu, i to na 100% nie jest massive attack! pozatym ta muzyka jest duzo lepsza niz massive, owszem to jakiś rodzaj trip hopu z bardzo podobnym brzmieniem do karmacomy ale to na bank nie massive, moze to jakis remix chociaz nie chce mi się w to wiezyc ... . to lista kawałków z filmu:

Filename Size
/Fallen Angels Soundtrack - 01 First Killing.mp3 2.5 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 02 Mission completed.mp3 1.2 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 03 Bar Scene #1.mp3 673.7 Kb
/Fallen Angels Soundtrack - 04 God (alternate Version).mp3 3.4 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 04 God.mp3 3.0 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 05 Second Killing.mp3 2.3 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 06 A Summer Night.mp3 519.0 Kb
/Fallen Angels Soundtrack - 07 The Killer #1.mp3 1.5 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 08 Bar Scene #2.mp3 1.1 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 09 Icecream Dream.mp3 2.3 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 10 Crash.mp3 1.1 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 11 Thinking about You.mp3 4.0 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 12 Young Lover Blues #1.mp3 2.6 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 13 Running.mp3 674.0 Kb
/Fallen Angels Soundtrack - 14 Broken Heart.mp3 1.5 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 15 a rainy Night.mp3 1.1 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 16 The Final Mission.mp3 1.6 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 17 The Killer's Death.mp3 4.2 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 18 The Killer #2.mp3 3.9 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 19 The Flying Pickets - Only You.mp3 3.1 Mb
/Fallen Angels Soundtrack - 20 Bonustrack - Shirley Kwan - Fo.mp3

jakby ktoś miał kłopot ze znalezieniem tego soundtracka to śmiało walić pod ten adres Mieszkoxxx@o2.pl


ocenił(a) film na 10
mieszkoxxx

soundtrack rapideshare
http://rapidshare.com/files/101783828/Fallen_Angels_Ost_1995__Soundtrack.rar.htm l

ocenił(a) film na 10
mieszkoxxx

O, senk ju xxx.

ocenił(a) film na 9
mieszkoxxx

dawno mnie tutaj nie bylo prawie caly rok uplynal
ale ale z wiesciami przychodze
i tak
to oczywiscie jest kawalek Massive Attack

kolejnosc otwierania linkow
(Please note that songs listed here (and in the movie credits) cannot always be found on CD soundtracks. Please check CD track details for confirmation.)

http://www.imdb.com/title/tt0112913/soundtrack

http://www.imdb.com/name/nm1818610/ - pozycja 50.

http://www.imdb.com/title/tt0112913/board/nest/36715837?d=83338698&p=7#83338698


poczytajcie sobie tam tez forum

pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
markin

no tak, ale nie ukrywam ze jako fan Massive, i tak wole tą wersje z Fallen .. tutaj w tym trailrze, proszę zobaczyć 1:15 i zaczyna się właściwy kawałek, ciekawe bo pojawia się jeszcze wokal kobiety, wprawdzie na chwilke, ale jest :D ...

http://www.youtube.com/watch?v=LpfXGxrOMJc


p.s .. normalnie jak Massive daje utwory do filmów, to wersje z soundtracka i z ich płyt nie różnią się, a tutaj no sami widzicie ;)


http://www.youtube.com/watch?v=MGwcz_DzyyI

użytkownik usunięty
mieszkoxxx

To nie jest Massive i mówi o tym sam Wong... :

"HO: What I responded to in Fallen Angels were the groovy parts: The scenes where Leon Lai plays the hitman and he’s walking to his assignments with the Massive Attack soundtrack.

WKW: I wanted to use Massive Attack’s music, but it was too expensive, so I asked my composer in Hong Kong to do something like Massive Attack."

Cały wywiad:

http://www.bombsite.com/issues/62/articles/2113

Film był kręcony w kilka miesięcy, budżet niski, wszystko bez pozwoleń, więc umieszczenie Massive Attack na ścieżce dźwiękowej pod względem finansowym nie byłoby możliwe ;)

ocenił(a) film na 10

Heja dzięki! Nareszcie tajemnica z bagien rozwiązana :D

Ale słuch mamy jeszcze dobry... naprawdę something like Massive Attack.

ocenił(a) film na 9
Picu

There is also a song by Robison Randriaharimalala entiled "because I'm cool." This song is played throughout the movie.

source: Wikipedia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones