PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475233}

Uważaj na wilkołaka

Never Cry Werewolf
4,3 2 647
ocen
4,3 10 1 2647
Uważaj na wilkołaka
powrót do forum filmu Uważaj na wilkołaka

[Do autorów którzy napisali 2 posty niżej]

Jak możecie za taki film dać ocenę 8/10? Taka ocena jest średnią dobrych/bardzo dobrych filmów w tym serwisie jak i również w innych!!!

Oglądając ten film myślałem że wyjdę z siebie!!! Niczym choć trochę mnie do siebie nie przekonał, mimo że jestem wyrozumiałym fanem tego rodzaju filmów. Fabuła prosta (nawet nie dorównująca tej z serialu Gęsia Skórka)!. Nie było momentu żebym choć raz się przestraszył.

Co więcej jak na film 2008 roku (nawet przy niskim budżecie produkcyjnym) nie posiadał prawie żadnych efektów specjalnych!!! Wilkołak w tym filmie był owłosioną kukłą która sztywnie poruszała się na planie!...Niektórzy mogą powiedzieć ze efekty specjalne nie są az takie ważne no ale gdy oglądam film z przed 10 lat (Łowcy Wampirów) są one o niebo lepsze i aż mnie kreci w żołądku ze po tylu latach ludzie nie wstydzą się takich KICZY produkować!!!!!!!!!

Daje ocenę 2/10 bo na więcej naprawdę nie zasługuj!!! Muzyka do bani! Fabuła do bani! Zero efektów! Jedynie nad obsadą można się zastanowić.

PS. Kto zamierza obejrzeć, niech zwrócą uwagę na scenę gdzie główna bohaterka strzela kuszą używając sztućców :D

użytkownik usunięty
lammar

Ten film jest tak denny w niektórych momentach, że aż normalnie śmieszny. Przynajmniej dla mnie :). Nieźle sie ubawiłem na końcówce. Coś ostatnio nie moge znaleść nic dla siebie, a ten film jest kolejnym dowodem, że rok 200x jest normalnie kiepski w horrory ;). Jak w piosence "Gdzie podziały tamte klasyki.." :)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones