PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701195}

Uwięziona

Captive
5,4 2 962
oceny
5,4 10 1 2962
Uwięziona
powrót do forum filmu Uwięziona

i naciągactwo szczególnie w ostatnich scenach. Niewykorzystany potencjał, ciekawej i opartej historii na faktach. Początek nawet obiecujący, dość wartkie wejście, ale niestety im dalej tym gorzej. Nieprzekonujące sceny odbywające się w domu, olśnienie podczas czytania książki i tym podobne naciągane historie. Nie wiem, ale raczej myślę, że tak prosto nie poszło głównej bohaterce z takim rzezimieszkiem. Mogło być znacznie lepiej, a wyszło przeciętnie.

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Ja daje mocne 7.Film jest na faktach, wiec nie moze byc mowy o sztucznosci.Ale dam Ci szanse na olsnienie maluczkich.Jak wg Ciebie powinien wygladac ten film?Tylko bez ogolnikow, prosze o co najmniej kilka konkretnych przykladow.Jesli ich nie wskazesz uznaje, ze Twoje IQ jest dwucyfrowe i nie mamy o czym rozmawiac.Czekam, jak podciagnac ten film zeby z oceny 2 zaslugiwal na 7 rezyserze, scenarzysto i krytyku w jednej osobie.Slucham konkretow.

ocenił(a) film na 4
dzyniu88

Jak wiadomo film jest na faktach to co chciałeś żeby go podkoloryzowali, dodali wybuchy i pościg?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones