Film

Deception

2008 1 godz. 48 min.
6,5 13 930
ocen społeczności
6,5 10 1 13930
6 440
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
Adwokat wprowadza do sex klubu swojego przyjaciela, który staje się głównym podejrzanym w sprawie zniknięcia pewnej kobiety oraz kradzieży wielu milionów dolarów.
Uwiedziony
Zwiastun nr 1
Uwiedziony - Zwiastun Nr 1 Uwiedziony - Zwiastun Nr 1

Film opowiada historię doradcy finansowego Jonathana (Ewan McGregor), który na swojej drodze spotyka charyzmatycznego prawnika (Hugh Jackman). Dzięki nowemu przyjacielowi bohater trafia do seks klubu, oferującego możliwość realizacji najbardziej wyrafinowanych zachcianek i pragnień. Tam Jonathan poznaje kobietę ze swoich snów. NiedługoFilm opowiada historię doradcy finansowego Jonathana (Ewan McGregor), który na swojej drodze spotyka charyzmatycznego prawnika (Hugh Jackman). Dzięki nowemu przyjacielowi bohater trafia do seks klubu, oferującego możliwość realizacji najbardziej wyrafinowanych zachcianek i pragnień. Tam Jonathan poznaje kobietę ze swoich snów. Niedługo potem zostaje głównym podejrzanym, nie tylko w sprawie zaginięcia kobiety, ale także kradzieży 20 milionów dolarów.

boxoffice
$4 598 506 w USA
$13 142 792 poza USA
budżet
$25 000 000
dystrybucja
studio
Kanzaman / Media Rights Capital / Rifkin-Eberts / Więcej...
inne tytuły
The List (tytuł roboczy) USA
Untitled Hugh Jackman Project (tytuł roboczy) USA
Deception (I) (inny tytuł)
Więcej...
Ta sama taksówka, z numerem 8B42, jest używana w filmie kilka dni pod rząd.
Pod koniec filmu, kiedy Jonathan spaceruje po Madrycie spotykając S., w pierwszym ujęciu Jonathan nosi biały T-shirt pod zielonym sweterkiem z dekoltem w szpic, a następnym ujęciu już go nie ma.
W dniu kiedy Jonathan ma dokonać transferu pieniędzy, idzie na stację metra, skąd odjeżdża linia nr 1. Gdy stoi na peronie z Jamie Getzem, słychać następujący komunikat: "następny przystanek Park Place". Linia numer jeden nie ma swojej drodze tego przystanku, ani nawet nie jest w jego pobliżu.
Owocny debiut Langeneggera
czarrna ocenił(a) film  na 
”Uwiedziony” to dobrze zapowiadający się thriller kryminalny, w którym wyczuwalna jest inspiracja obsadzonym samymi gwiazdami (Owen, Aniston, Cassel)”Wykolejonym” Mikaela ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 47%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.