PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521911}

Uwodziciel

Bel Ami
5,3 20 507
ocen
5,3 10 1 20507
4,5 8
ocen krytyków
Uwodziciel
powrót do forum filmu Uwodziciel

film nie jest taki zły jak ktoś lubi takie kostiumowo-romansow-miłosne klimaty ale pattinson jest po prostu obleśny...nieumyty wymoczek. nie wiem jakim cudem on może być bożyszczem nastolatek- jest brzydki, mało interesujący, mdły i robi ciągle te same miny.

ocenił(a) film na 3
kanbus

Pattinson był bardzo nieodpowiednim aktorem do tej roli. Gdyby obsadzono kogoś naprawdę przystojnego, film nie był by taki zły.

vectra_gts

??? Wszędzie to samo: "Uwodziciel" nie uwodzi. Bo uwodzić nie miał. Ja już nie wiem, czego się widzowie i krytycy spodziewali, jakiegoś supermacho, który wejdzie i powali wszystkich (wszystkie) na kolana względnie na łóżko? Przecież w filmie chodziło przede wszystkim o to, jak bardzo wyrachowany i piekielnie inteligentny jest Duroy. Kobiety "lecą" na niego, nie dlatego, że płacą mu od zdjęcia koszuli tylko dlatego, że potrafi odczytać ich najskrytsze pragnienia i ukrywane namiętności. I przede wszystkim je wykorzystać.
A Pattinson moim zdaniem zagrał fantastycznie. Zimny, wyrachowany, grający szczerego i nieśmiałego chłopczyka.

ocenił(a) film na 3
littlelotte52996

Nie twierdzę, że Pattinson zagrał fatalnie. Przeciwnie. Był bardzo wiarygodny.
Uważam jednak, że obraz byłby przyjemniejszy do oglądania, gdyby obsadzono innego aktora.
I wcale nie chodzi tu o fabułę, jej zrozumienie, czy brak zrozumienia... lub interpretację.

P.S.: Naprawdę tak trudno zrozumieć, że są ludzie, w oczach których Pattinson jest brzydalem? ;)

vectra_gts

On też mi się nie podoba, ani trochę:) Ale tu mi jakoś wybitnie nie przeszkadzał, wręcz przeciwnie, urodą bardzo pasował mi do roli.

ocenił(a) film na 6
kanbus

No aktor to z niego mniej niż przeciętny!

ocenił(a) film na 4
patryk_B

Do roli nawet pasował (choć jego twarz raczej nie iskrzy inteligencją). Był zimny i wyrachowany. Ale nie zauważyłam tego "odgadywania najskrytszych fantazji" kobiet. To, źe mu ulegały nie miało żadnego uzasadnienia, oprócz tezy o paranormalnej otoczce czy zwierzęcym magnetyzmie.

kanbus

uwodziciel, który nie umie uwodzić. Musiałam wyłączyć film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones