PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631368}

Uznany za fundamentalistę

The Reluctant Fundamentalist
6,7 1 779
ocen
6,7 10 1 1779
Uznany za fundamentalistę
powrót do forum filmu Uznany za fundamentalistę

a na imdb 959. Wychodzi, że film szalenie popularny, tym bardziej, że parę znanych nazwisk tam wystąpiło (Hudson, Shreiber).
Ja np chcę ten film zobaczyć.

_guchy_

ja o tym filmie dowiedziałem się dzisiaj z teledysku Gabriela.

ocenił(a) film na 7
_guchy_

film w Polsce chyba w ogóle nie wszedł do dystrybucji, a szkoda bo to dobre kino

ocenił(a) film na 7
_guchy_

... a potem się k...a dziwią, że ludzie piraty ściągają :D

ocenił(a) film na 8
_guchy_

W Stanach film pokazujący Amerykanów w złym świetle nie miał szans. W Indiach był w kinach jako specjalny seans 1 dzień. Ludzie wolą bolywood, a tego typu kino traktuje się jako kino artystyczne, czyli dla wąskiego grona odbiorców. W Polsce ludzie nie interesują się taką tematyką. Więc gdzie film miał szansę zdobyć popularność? Nigdzie. A szkoda bo warto.

użytkownik usunięty
_guchy_

da radę to obejrzeć gdzieś w j.pl?

ocenił(a) film na 7

Nie mam pojęcia, ja oglądałem oryginał, gadanie po angielsku + arabsku, gdzie to drugie miało (angielskie) napisy. Podczas oglądania trochę korciło mnie sprawdzenie, czy nie ma pl napisów, lecz ze względu na małą popularność filmu, wątpię w to, a sam mam za mało czasu i chęci. Może skontaktuj się z kimś z Hatak, Subgroup, etc?

użytkownik usunięty
_guchy_

Z Grupy Hatak odpisali mi to : Witam, raczej nikt nie ma tego w planach, więc niestety nie zanosi się, byśmy mieli zrobić napisy do tego filmu. Pozdro

użytkownik usunięty
_guchy_

Mówi się trudno. Niejednokrotnie tłumaczą byle jakie badziewie a dobrych filmów nie tylko dlatego,ze są mało popularne w Polsce.

użytkownik usunięty

Nie ma napisów, za to znalazłem z lektorem :)

Już za kilka dni będzie wyświetlany na cinemaxie, więc trzeba szukać w programie tej stacji.

ocenił(a) film na 6

rejestracja na w w w . d a r m o w e f i l m y . e u tam jest z tłumaczeniem, rejestracja darmowa, klika się na tytuł filmu a tam podają link na pobranie

tak spoojnie na zajefajna , solski, megawrezu itp , mozesz

toni666

http://seansik.tv/film/28329

jurrock1966

nie męge odtworzyc , tego linku, ale spokojnie poradze sobie

Da radę... T N T , żeby kryptoreklamy nie było... :)

użytkownik usunięty
inesss223

właśnie stąd ogarnąłem :)

Trzeba przeglądać program telewizyjny, ostatnio dosyć często puszczają ten film an Cinemax.

ocenił(a) film na 8

Ludzie angielski jest taki prosty :D Trzeba oglądać w oryginale :D ;)

użytkownik usunięty
magda9876

aż trudny nie jest ale czasami niektóre wyrażenia zdarza się przetłumaczyć dosłownie a wtedy tracą one sens i docelowy odbiór. Rosyjski łatwiejszy :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones