PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704635}
7,5 116 166
ocen
7,5 10 1 116166
7,2 23
oceny krytyków
Vaiana: Skarb oceanu
powrót do forum filmu Vaiana: Skarb oceanu

piękna bajka!!

ocenił(a) film na 9

Właśnie wróciłam z kina i moim zdaniem niesamowita bajka, przepiękna wizualnie, ciekawa, dzieciaki i rodzice zarówno śmiali się jak i wzruszali. Czas spędzony w kinie minął bardzo szybko (co nie jest takie "normalne" dla rodzica na bajce). Dawno nie wyszłyśmy z córka obie tak zadowolone z seansu. I sądząc po reakcjach pozostałych widzów na sali (a było mnóstwo osób) nie nam jedynym bardzo się podobało.

listeka

Czy film nadawałby sie dla niespełna 4-letniego dziecka?

ocenił(a) film na 9
paulapau

Kolorowa więc na pewno by się podobała ale nie wiem czy by z niej wiele zrozumiała. U nas w każdym razie na seansie były małe dziewczynki i wszyscy byli do końca.

ocenił(a) film na 2
paulapau

Może mieć w nocy koszmary. Niektóre potwory były dla dzieciaków przerażające.

paulapau

Moja 4,5 latka pół bajki wtulała się we mnie ze strachu... ale wytrwała - zawsze jej powtarzam że na pewno się dobrze skończy :)

paulapau

Moja 4,5 letnia siostrzenica była na tej bajce wczoraj i jest zachwycona. Nie bała się w ogóle i dzisiaj cały czas wspomina momenty z bajki. Jednak każde dziecko jest inne i tak naprawdę nikt nie wie jak Twoje maleństwo zareaguje. Myślę, że warto spróbować bo to póki co najlepsza bajka, która teraz można w kinie obejrzeć: )

ocenił(a) film na 10
paulapau

Zależy od dziecka byłam na filmie 11 razy sama i rózne odmiany zachowań dzieci widziałam. Raz sala prawie pełna i dzieci zachwycone natomiast np przedwczoraj na seansie była rodzina z może 4 letnim chłopcem który w ogóle nie zainteresowany był filmem gadał biegał a rodzice mieli to gdzieś, a wczoraj dziewczynka przestraszyła sie sceny z potworem z lawy oraz tej gdzie nadciąga sztorm i są dość mocne błyskawice. Myślę ze każdy rodzic najlepiej zna swoje dziecko i potrafi ocenić.

ocenił(a) film na 9
listeka

U nas to samo! Córka oniemiała na seansie (a to jej się nie zdarza), a poseansie zapytana o wrażenia powiedziała tylko: mamo, czuję się tak, że chciałabym tańczyć:)

listeka

Też jestem pod wielkim wrażeniem - oglądałam zauroczona, nawet piosenki nie nudziły, a zwykle tak jest w bajkach. Mam ochotę kupić ścieżkę dźwiękową z tego filmu. Polecam bardzo!

ocenił(a) film na 10
Pani_ladna

Mnie nigdy piosenki nienudzą zawsze z wiekszym zapałem czekam na te musicalowe bajki.

ocenił(a) film na 10
listeka

Wiesz ja mam lat 33 Disney fan forever byłam na filmie już 11 razy dziś mamy wtorek będzie 12 bo jak o tym myśle to no kurcze dla mnie jeden z najpiękniejszych filmów disneya zrobionych w technice komputerowej. Owszem kocham i Frozen które zrobiło totalną furrorę i nie spodziewalam się że Moana/Vaianaaż tak mi się spodoba, dla mnie bije Frozen. Kocham tam wszystkie postaci, muzyka przecudowna, piosenki, że az się ciepło na sercu robi, no i ta scena po napisach XD na którą warto zaczekać, niby nic a cieszy.

ocenił(a) film na 10
kamarza

12? Ja zaliczam dopiero 3

ocenił(a) film na 10
twist3r90r

No wiesz u mnie graja już ostatni tydzień ale i tak jeszcze pójdę z kuzynką w łodzi po świętach. No a teraz to juz 14 jest XD

ocenił(a) film na 10
kamarza

Piękna bajka słucham zawsze z rana po przebudzeniu soundtracku i mnie nakręca pozytywnie. Jak dla mnie to jedna zlepszych bajek Disneya oczywiście nr1. Herkules ☀️

ocenił(a) film na 10
twist3r90r

Z lepszych* ujecie kiedy oddaje serce lawie i idą ku sobie jest tak pięknie zrobione i ta muzyka ze ja 26chlop się wzruszam :p

ocenił(a) film na 10
twist3r90r

Mnie bardzo wzrusza moment kiedy Maui mówi "mają nauczycielkę" i ukazuje mu sie nowy tatuaż, kto oglądał wie o co chodzi, byłam tyle razy na filmie a zawsze w tym momencie łzy mi w oczch stają ( baba 32 lata XD) no i oczywiście ujęcie o którym piszesz też jest cudowne. Poza tym moment kiedy babcia a właściwie jej duch pojawia się na łodzi.......................oj mogłabym wymieniać i wymieniać. Przepiękny film. Muzyka to moim zdaniem jedna z najlepszych ściezek dzwiękowych od Disney'a.

kamarza

jak czytam twoje komenty to widzę, że "bratnia dusza" - też płaczę na Disneyu przeszło od 20 lat :)

listeka

boooże jaka ciepełka ta bajka.. a uryczałam się "jak baba" :P ale uśmiałam też głównie z kurczaka. Film cudny, kochany, uroczy, DVD kupię na pewno !!

ocenił(a) film na 1
listeka

Nie znasz się na filmach jeśli uważasz te gówno za świetny film

ocenił(a) film na 7
Dusiek112

Nie znasz się na filmach skoro dla każdego dajesz 1. W tym dla Zwierzogrodu, który według większości użytkowników filmwebu oraz wielu krytyków filmowych jest jedną z lepszych bajek. Jest też wysoko w rankingu 2016.

ocenił(a) film na 1
tapesong

Oni tak samo się nie znają na filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones