PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797516}

Vice

7,3 34 635
ocen
7,3 10 1 34635
6,5 46
ocen krytyków
Vice
powrót do forum filmu Vice

a film trwa ponad 2 godziny. Żart twórcy po 50 minucie seansu - mistrzostwo. Znam trochę historię, więc widząc te sielankowe obrazy i napisy pękałem ze śmiechu. Fantastyczne kreacje aktorskie. Bale prywatnie to dla mnie buc totalny, nie trawie gościa ale muszę przyznać, że mnie przekonał tym występem. Amy Adams - cudowna, szkoda że przegra 6 Oscara z Reginą. Za to nominacja dla Sam`a Rockwell`a - no przepraszam, dobrze zagrał, ale ten timing na ekranie i to że wygryzł Pana Szampon Timotei ze Mój piękny chłopiec lub Lucas`a Hedges`a za Powrót Bena - to totalne nieporozumienie. Tak czy owak film polecam, choć ogólnie rzecz ujmując, pozostawia przygnębiające wrażenie...

ocenił(a) film na 10
cxap

Haha tez mi sie ta scena podobala w 50'. Nigdy jeszcze czegos takiegp nie widzialem. Dla mnie film jest arcydzielem. Baaardzo rzadko daje 10 filmom ale ten jal najbardziej zasłużył. Sposob opowiedzenia historii ale przede wszystkim ten humor. Genialne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones