PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113329}

Vinci

7,1 250 989
ocen
7,1 10 1 250989
6,8 33
oceny krytyków
Vinci
powrót do forum filmu Vinci

Film nie ma nic wspólnego z komedią. Nie było ani jednego motywu który by śmieszył, a już co dopiero nosił miano komediowego.
A sam film obejrzałem bo przeczytałem powyższe komentarze że film super, że najlepsza komedia od kilku lat. O gustach niby się nie dyskutuje ale raczej po to jest to forum. Więc dodam, że jak można uznać ten film nawet za ciekawy czy trzymający w napięciu, a już nie wspominając że jest śmieszny.
Moja ocena to naciągane 4/10 za jak zwykle dobrą grę Więckiewicza.

ocenił(a) film na 10
sing_dst

do tej wypowiedzi pasuje jedynie komentarz: tak, o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 7
sing_dst

http://www.youtube.com/watch?v=fVCmbHPXkHY&feature=relmfu i to ne jest smieszne to jest zajebiste

ocenił(a) film na 7
sing_dst

musze sie po czesci zgodzic z wypowiedzia. film na pewno nie jest komedia, niektore teksty dodaja smaczku a niektore chca byc chyba na sile zabawne i jest to maly minus tego filmu. ale poza tym oglada sie go dobrze. wiec daje 7/10 bpo jest to po prostu dobry polski film ktory na pewno warto obejrzec stokroc bardziej niz 90 procent filmow po 2004 roku

użytkownik usunięty
sing_dst

No cóż, dla niektórych będziesz baletnicą, a dla innych niestety nie:)

ocenił(a) film na 9
sing_dst

Przecież to jest super film i jest sporo śmiesznych wątków :D

ocenił(a) film na 8
sing_dst

hmmm, no cóż ja nawet bym się pokusił o stwierdzenie że ten film to jak dotąd ostatnia polska komedia niestety....

marexq

i chyba masz rację, nic dalej sensownego nie kojarzę

ocenił(a) film na 1
sing_dst

jaka gra? morda więckiewicza wszedzie klapie tak samo. zaden aktor. cfaniak. przez f.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones