PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32221}

Władca zwierząt 2

Beastmaster 2: Through the Portal of Time
5,6 706
ocen
5,6 10 1 706
Władca zwierząt 2
powrót do forum filmu Władca zwierząt 2

Super

ocenił(a) film na 9

Według mnie część druga jest nieco lepsza od jedynki. Choć klimat jest tu zupełnie inny. Jedynka była bardzo osadzona w klimacie fantasy a w dwójce bardziej postawiono na rozrywkę i w ogóle wszystko jest "na luzie", w klimacie z lat 80 i początku lat 90. Postać Dar'a przedstawiono tu nieco bardziej karykaturalnie, bo w pierwszej części był on poważnym, mężnym wojownikiem, a w dwójce mimo iż jest silny - to raczej o płytkim rozumie ;) nie odpowiadał pełnymi zdaniami tylko pojedynczymi słowami.
Ale ogólnie świetny film! W ogóle wyśmienity pomysł z Arklonem (jeden z najlepszych bud guy'ów jakich widziałem w filmach!!!) jak też z podróżą do innego wymiaru przez portal.
Moja ocena: 9/10 - tak, nie przesadzam, film jest super! I jeszcze fajny, rockowy kawałek na napisach końcowych "I wanna be a hero".
Aha, co ciekawe - na końcu filmu mały epizod zagrał Michael Berryman - znany w wielu horrorów.

Axel

Zgadzam się w 100 procentach! Marc Singer i Kari Wuhrer stworzyli tu całkiem ciekawy i nietypowy duet filmowy. A że film może się niektórym wydawać kiczowaty...No cóż lata 90-miały trochę inny klimat,ale i tak film ogląda się z przyjemnością,czego nie mogę powiedzieć o wielu współczesnych filmach. Na takie filmy trzeba trochę patrzeć z przymrużeniem oka!

ocenił(a) film na 4
Axel

Jedynka jest duża lepsza. Dwójka i trójka są tak słabe, że z trudem idzie je oglądać.

Władca zwierząt 1982 imdb 6,2
Władca zwierząt 2 1991 imdb 3,8

ocenił(a) film na 9
returner

pozwól, że ja sam będę oceniał filmy i nie będę sugerował się żadnym filmwebem czy imdb

użytkownik usunięty
Axel

Nie rozumiem, skąd taka niska ocena; przecież "Beastmaster" zarówno I jak i II to jedne z najlepszych filmów fantasy w historii (II co prawda zawiera elementy sf ale świat, z którego pochodzi Dar to typowy świat fantasy) III to faktycznie nieporozumienie. Natomiast serial też był świetny, aczkolwiek szkoda, że tak dalece odbiegał od pełnometrażówek. W każdym razie i jedno i drugie to kawał dobrego kina fantasy, którego za wiele nigdy nie było; no i z pięknymi kobietami, chociaż znanymi chyba tylko z tych ról.

użytkownik usunięty

Kiedyś trochę mnie irytowało potraktowanie Dara z humorem (np scena mijania kina w L.A. samochodem przez Jackie i Dara z reklamą "Beastmastera III" . Swoją drogą ciekawe czy była to ukryta zapowiedź części III ? Chociaż wątpię, bo ta powstała chyba w zbyt dużym oddaleniu czasowym) ale jest to dobry film, który, w przeciwieństwie do wielu innych, oparł się upływowi czasu i oglądam go tak samo chętnie , jak 20 parę lat temu.

użytkownik usunięty

Sprostowanie; właśnie odświeżając ten film przypomniałem sobie, że to nie była reklamówka III części, tylko właśnie "Beastmaster II: Through the Portal of Time"

ocenił(a) film na 8
Axel

heh do dzisiaj utkwily mi 2 momenty pierwszy gry podali Darowi jedzenie a ten ze zdziwieniem "to sie je czy tylko podziwia" a drugi jak braciszek wykolegowal wiedzme a to dniego "niech tarantury rosna ci w ustach" i faktycznie mu wyrosly xD a film chyba widzialem z 30 lat temu no i kari oczywiscie 10 latkowi bardzo sie podobala :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones