PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32221}

Władca zwierząt 2

Beastmaster 2: Through the Portal of Time
5,6 706
ocen
5,6 10 1 706
Władca zwierząt 2
powrót do forum filmu Władca zwierząt 2

...film ten wpłynął na mnie. Uważałem go za świetny film i czekałem na niego mimo pónej pory. Ten klimat fantasy, twardy bohater, przyjaciele zwierzęta, stwór z bagna, piekna partnerka to musiało podziałać na jedenastolatka. Ciekawe jakby oglądało sie go dziś. Sentyment pozostał.

ocenił(a) film na 5
ProF_A_N_

ja go obejrzałam niedawno.. ło matko.. katastrofa, ale daje 5.. sentymentalna jestem :>

ocenił(a) film na 6
ProF_A_N_

sentyment zawsze pozostanie, ale do 1 kultowej wspaniałej czesci niestety duzo juz brakuje...chociaż Kodo i Podo uratowały trochę 2 częśc hehe

ocenił(a) film na 8
Pschemass

Oglądałam dobre dziesięć lat temu, ale chętnie obejrzałabym jeszcze raz. Ktoś wie czy można go dostać w Polsce?

ocenił(a) film na 6
ProF_A_N_

Film był rewelacyjny zarówno I i II oczywiście jak na tamte czasy i mój wiek a jak go oglądałem miałem pewnie z 12-13lat myślę ze jak bym go obejrzał teraz i to po raz 1 to pewnie by mi się nie spodobał ale jak jest się dzieckiem i jest się naiwnym wszystko wydaje się inne leprze bardziej realne. PS tez mam sentyment do tego filmu

ocenił(a) film na 7
big_l

Ja jestem chyba lepszy, bo oglądałem go bodajże w wieku 5 lat, jeszcze na kasecie VHS. Dosłownie przed chwilą puściłem sobie trailer na YT... jest klimat... jest sentyment... jest Kodo i Podo ;D

ramirez_666

Ech,właśnie zassałem wszystkie części...Dobre filmy na sobotni wieczór, z kumplami przy piwku! Marc Singer jako władca zwierząt wypada bardzo dobrze. No i ta Kari Wuhrer, podkochiwałem się w niej jako dzieciak(chociaż filmografię słabo znam:)),no i jednak stara miłość nie rdzewieje,cholera jasna!
Ok,ok filmy nie są może jakąś rewelacją,ale i tak wolę kino z tamtych lat niż te współczesne gniociska pełne cyfrowej rzeczywistości.

ocenił(a) film na 10
tomek4495

Wtedy za młodych lat ten film był zajebisty ja do tego czasu mam co do niego miłe wspomnienia zwłaszcza Kodo i Podo te małe słodkie złodzieje.
Widać to zwłaszcza po mojej ocenie :) Stare dobre czasy.
Musze sobie przypomnieć ten film jeszcze raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones