PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807111}
5,5 1 016
ocen
5,5 10 1 1016
3,6 5
ocen krytyków
Władcy przygód. Stąd do Oblivio
powrót do forum filmu Władcy przygód. Stąd do Oblivio

CZyli trochę straneger things po polsku z humorem.
Takie skojarzenie z ST plakat mi nasunła i w sumie pasuje - oczywiście inna całkiem tematyka, do młodszego odbiorcy, bardziej lajtowa, ale nie pozbawiona elementu grozy - pozytywnie odebranego przez 11latków.
Propozycja na pewno wyróżnia się na tle kina familijnego i nie znudzi też rodziców.

netaaneta

Po obejrzeniu zwiastuna myślałam, że to zagraniczna produkcja i już mogę ocenić film bo byłm na pokazie - bardzo naturalne efekty, gra aktorska świetna, a wiemy, ze ciężko o dobrych, polskich dziecięcych aktorów - tutaj obsada świetnie wypadła :) nie mam się do czego przyczepić

bettiM

Ruszyły opłacone opinie hahaha

JohnTheBrave

Ja widzie opłaconych hejterów lub zawistnych ludków - niestety, ale w naszym kraju panuje nieuzasadniona fala nienawiści od pseudo znawców. Nie rozumiem dlaczego ludzie wciąż zachwycają się cudzymi kiepskimi produkcjami, a nasze - bardzo dobre produkcje - krytykują i obrzucają błotem. Sporo krytyki jest od osób, które nawet nie widziało filmu. Ja obejrzałam film i naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Bardzo fajny, familijny film.

JohnTheBrave

@JohnTheBrave ocena 1? Każdy ma prawo do swojej opinii, ale ocena 1 nie jest tutaj sprawiedliwa - raczej mściwa lub opłacona. Bo film może się nie podobać, oczywiście, ale obsada jest bardzo dobra, efekty pozytywnie zaskakują, dawno w Polsce nie było takiego filmu i to trzeba docenić, uszanować. Ja szanuje i doceniam. Poza tym świetnie się bawiłam na seansie. Wstyd mi za ludzi, którzy słyną z hejtu :/

emilawolska1

Nic nie trzeba, absolutnie nic a tym bardziej "Pani" nie jest na tyle kompetentna by twierdzić co warto a co nie. Obie Panie widzę opłacone czyli uderz w stół a nożyce się odezwą. Ani nie ma tu dobrego aktorstwa, ani spójnego scenariusza a efekty to rok 1998. Ja przynajmniej film widziałem. W ogóle po co z botami pisze

JohnTheBrave

A pan hejtuje za pieniądze czy probono??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones