PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807111}
5,5 1 017
ocen
5,5 10 1 1017
3,6 5
ocen krytyków
Władcy przygód. Stąd do Oblivio
powrót do forum filmu Władcy przygód. Stąd do Oblivio

Właśnie byłem na białostockim pokazie przed premierowym. Obsada, efekty, super! Bardzo wysoki poziom! Brawo! I polecam z dzieciakami!

domis1988

Również byłem na tym pokazie i oceniam film całkiem dobrze. Aktorzy mówią momentami trochę za szybko i niektóre kwestie nie są w pełni zrozumiałe. Może dźwiękowcy mogliby to nieco lepiej dopracować. Efekty specjalne zaskakująco dobre, spodziewałem się, że będzie gorzej, wizualnie też całkiem nieźle. Osoby nieco starsze z którymi byłem na seansie, nie do końca zrozumiały o co chodzi, ale to film przede wszystkim dla dzieci. Fabuła wcale nie jest za bardzo rozbudowana. Film nie jest wybitny, ale wystarczająco dobry, ciekawe kino rozrywkowe. Znów choć trochę poczułem klimat starych seriali dla dzieci, które wspominam z sentymentem.

lukasz_

Tak, biorąc pod uwagę że jest to film kierowany do rodzin, z dziećmi. jest to bardzo dobry film, na spotkaniu po seansie reżyser opowiadał też jak ciężko było o dobry budżet bo takich filmów w tym kraju się nie robi. rzeczywiście przypomina nieco seriale z lat 90, "tajemnica sagali" czy "Wow" :) Całkiem przyjemnie się oglądało, w marcu moja teściowa się wybiera z 12 letnim wnukiem, myślę że oboje będą zadowoleni!

domis1988

Dobra fejkowe konta już biją pianę jak widzę. Zacznie się dym gdy przyjdzie marzec. Będą achy i ochy, że to jest wow, spektakularne, porywające, zabawne ale szczerze największe badziewie od czasu nie wiem jakiego, to film tak zły, że spodziewam się najazdu fejk kont by ratować sytuację. Porażka roku i silny kandydat do dziesięciu najgorszych filmów tej dekady. Czekajcie, warto

JohnTheBrave

Jakie fejkowe konta? Że niby moje? Żaden ze mnie krytyk czy specjalista , ale mi tam się podobał, wiadomo efekty nie porywają jak w filmach z Hollywood, fabuła bez ogromnej rewelacji, ale jak na film familijny taka właśnie chyba powinna być żeby młodzi widzowie jak najwięcej zrozumieli...

domis1988

Konto masz od 20 stycznia, nie udawaj teraz.

JohnTheBrave

No rzeczywiście. Obejrzałem przedpremierowo film i postanowiłem dać im komentarz. Jeszcze jak siedziałem w kinie na spotkaniu z producentami i aktorami, ale uważaj jak chcesz...
Miłego dnia :)

JohnTheBrave

Popieram w 100 %, byłem, widziałem. Myślę, że nawet jest szansa powalczyć o TOP 3 najgorszych filmów. Dawno tak dennego filmu nie oglądałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones