PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807111}
5,5 1 017
ocen
5,5 10 1 1017
3,6 5
ocen krytyków
Władcy przygód. Stąd do Oblivio
powrót do forum filmu Władcy przygód. Stąd do Oblivio

Żenada. Scenariusz, reżyseria, aktorstwo, zdjęcia to koszmar

JohnTheBrave

Pokaz przedpremierowy we Wrocku, kto widział to wie, że masz niestety rację... Twórczość jarmarczna. Warsztat na poziomie telewizji regionalnej z lat 80-tych - tylko, że to niej pastisz, to na poważnie... smutno. Szkoda.

ocenił(a) film na 10
ciasteczkowy_potwor_2

Ludzie o czym Wy rozmawiacie ? Bo na pewno nie o tym filmie. Nawet fachowcy mówią,że operatorsko i realizacyjnie ten film jest na światowym poziomie a muzykę robili do niego ludzie, którzy pracowali z Hansem Zimmerem i tworzyli do takich filmów jak Mission Impossible, Dunkierka czy Transformers. Widziałem go już 3 razy z czego dwa razy dzień po dniu i była to genialna rozrywka. Za każdym razem doceniam inne szzcegóły, śmieję się z innych kwestii. Polecam wybrać się po pierwsze do kina z dużym ekranem i dźwiękiem 5.1 i wtedy rozpisywać się w komentarzach. Jeżli uważasz,że ten film jest na poziomie regionalnej telewizji to oznacz,że nasze telewizje się mają bardzo dobrze. !

verlo

Co napisze Ktoś, kto pracował nad tym filmem (tak wystarczyło trochę poszukać po necie i wszystko jest jasne). Wiadomo, że opinia będzie pozytywna, trochę pokory i samokrytyki... Chyba ludzie mogą wyrażać swoją opinię, z która całkowicie się zgadzam. W końcu mamy wolność słowa w Polsce :)

SirPavel

Pan opłacony dał 10 "Diablo"

verlo

Wy w Poznaniu macie nosa do kina "Hiszpanka" i "Władcy przygód"... Gratulacje! Tak trzymać! :) :) :)

JohnTheBrave

Władcy koszmarów :) ble okropienstwo

JohnTheBrave

Po pierwszym zwiastunie miałem nadzieje na lekkie kino przygodowe.

Tymczasem chaos w tej produkcji może spowodować ból głowy.

W sumie już po seansie doszukałem się, że informacji, że reżyser nie miał kontroli nad filmem, co też potwierdza nieudolność tej produkcji.

https://www.dzieckowpodrozy.pl/wladcy-przygod-stad-do-oblivio-premiera-szymon-ra dzimierski/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones